کاخ سفید برنامه ریزی عمده بهداشتی زدایی فشار به عنوان coronavirus نیاز به سر و صدا “منسوخ قوانین”

کاخ سفید در حال برنامه ریزی تعمیرات اساسی بهداشت و درمان مقررات بر اساس آنچه در آن می بیند به عنوان موفقیت waiving محدودیت در طول coronavirus اورژانس به گفته مشاور ارشد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مصاحبه با واشنگتن آزمااقدام رئیس شورای مشاوران اقتصادی توماس Philipson گفت: چشم پوشی از گسترش پزشکی از راه دور برای کمک به سرعت بخشیدن به توسعه واکسن فعال تر “زیرک و یا سریع تر” پاسخ به همه گیر می افتند.

“رئیس جمهور فعال یک مجموعه بزرگ از deregulations را از طریق اورژانس اعلامیه او ساخته شده” Philipson گفت. “سوال این است که چگونه ما می توانید از تجربه است که اساسا به بند مقررات آزاد بهداشت و درمان بیشتر جلو می رویم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مارس 13, هموار کردن راه به صورت موقت لغو محدودیت.

“ما تا به حال برخی بسیار قدیمی و منسوخ قوانین است که ما تا به حال به زندگی با,” او گفت:. “ما در حال شکستن آنها را در حال حاضر. و آنها را بسیار قابل استفاده برای برخی موارد اما نه برای این است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری مجوز اجازه می دهد پزشکان به کار در سراسر دولت, خطوط در حال گسترش از راه دور بازدید دکتر و شتاب غذا و داروی آمریکا تایید روند برای آزمایش و درمان ،

Philipson که تخصصی در بهداشت و درمان اقتصاد قبل از پیوستن به کاخ سفید گفت: این حرکت نشان داد میزان لازم بوروکراسی گرفتگی بخش.

“نتیجه گیری کلی من کشیده اند از آنچه ما انجام می دهند این است که COVID است و اساسا … در معرض بیش از حد قوانین و مقررات از بخش بهداشت و درمان ما چه که در FDA CDC یا NIH و یا سیستم مدیریت محتوا, سمت,” او گفت:.

FDA در خصوص انتقاد به عنوان یک تنگنا برای تست. مقررات خود را مقصر بودند برای به تأخیر انداختن اجرای تست. پس از آن است کارآمد روند به طوری که در برخی موارد برای مثال در آزمایشگاه می توانید شروع به استفاده از به تازگی توسعه یافته آزمایشات قبل از رسیدن اورژانس تایید اگر آنها شده اند معتبر داخلی.

Philipson گفت: گام بعدی برای مطالعه پاسخ به یاد بگیرند که چگونه به منظور کاهش 10 سال و 2 میلیارد دلار آن طول می کشد به طور متوسط برای یک داروی جدید را به نفع خود تصویب. او افزود: یک ترمینال سرطان بیمار را از نظر نیاز خود را برای درمان فقط به عنوان به عنوان فوری به عنوان کسی که زده یک رمان بیماری های عفونی.

“درس از این است که واقعا زمانی که همه چیز به سرعت نگاه کنید که چگونه با ارزش آن است که برای بیماران,” او گفت:.

“من فکر می کنم برخی از بحث در این است که برای بیرون آمدن از این بحران در مورد چگونه به از بین بردن برخی از موانع ما در برخی از های HHS.”

مخالفان متهم می کنند که دولت با استفاده از بهداشت عمومی اورژانس به نمره ایدئولوژیک پیروزی در شل شدن حمایت مصرف کنندگان و بیماران و محیط زیست است.

عمومی شهروند معاون امور قانونگذاری لیزا گیلبرت گفت: “در این لحظه از بحران, چیزهایی که شبیه سراسر-هیئت مدیره آرامش بهداشت و ایمنی حفاظت از فرآیندهای برای تست چیزهایی که در حال نورد در نام کسب و کار و سرعت ما را عصبی.”

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان حس یک فرصت است. بنیاد میراث منتشر شد گزارش این هفته توصیه زدایی فشار برای کمک به احیای اقتصاد.

آن را به نام در کاخ سفید به بررسی بهداشت و درمان پوشی با توجه به ساخت آنها دائمی است.

آن گفت: “FDA باید با دقت و تجدید نظر در بسیاری از تاسیس, ثبت نام, دستگاه, فهرست کلی روش عملیاتی قوانین آن به تازگی بخشیده; سازمان حفاظت محیط زیست باید در نظر گیری دائمی بسیاری اخیر تسریع فرآیندهای تصویب و HHS باید در نظر گیری دائمی تغییرات آن در پزشکی از راه دور و شیوه های پزشکی.”

Philipson گفت: دولت بود و باز در مورد مقررات زدایی به عنوان یک رکن سیاست های اقتصادی, اما گفت که مزایای محبوب خواهد بود ،

“آن را به تحليل رفتن به جلو, اما من فکر می کنم بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهند در بهداشت و درمان فضای عمومی است که رفتن به دلسوز به این دلیل که وجود دارد رفتن به یک نیاز فوری برای این چیزها برای رفتن سرعت,” او گفت:. “و وجود دارد بسیاری از قوانین و مقررات هر دو در سمت بازپرداخت و در تصویب جانبی برای درمان های پزشکی هستند که در طبیعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im