مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که با توجه به رمان منبع اهرم در برابر اتحادیه اروپا در به دنبال یک معامله تجاری: “چرخ فلک” تلافی معنای تعرفه های اعمال شده به یک تغییر مجموعه ای از محصولات است.

عمل به ندرت استفاده می شود اما در نظر گرفته شده به خصوص مخل به دلیل آن را ایجاد عدم قطعیت در سراسر طیف وسیعی از صنایع است که باید برای مقابله با چشم انداز تعرفه ها.

“هر چیزی که قابل توجهی ایجاد هرج و مرج و عدم قطعیت قابل توجهی داشته باشند اثر سرما بر تجارت گفت:” جنیفر هیلمن یک عضو ارشد تجارت بین المللی و اقتصاد سیاسی در شورای روابط خارجی و یک دانشگاه جورج تاون مرکز قانون استاد. “به خصوص اگر وجود دارد این است که کمی پیشرفته متوجه دلیل این تعرفه ها اعمال خواهد شد به کالا در آب پس از حمل و نقل هر چیزی از اتحادیه اروپا به ایالات متحده می شود خطرناک است.”

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer است در نظر با استفاده از عمل اگر مذاکرات بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا موفق به تولید نتایج بلومبرگ روز جمعه گزارش داد. ارشد USTR رسمی به خبرنگاران گفت: در ماه اکتبر که دولت تا به حال قدرت به صورت دوره ای تجدید نظر تلافی جویانه اهداف و نرخ تعرفه.

دولت درگیر در مبارزه با اتحادیه اروپا بر صنعت هواپیمایی یارانه ها و قرار داده شده تعرفه های $7.5 میلیارد دلار ارزش کالاهای اتحادیه اروپا. تعرفه طیف وسیعی از 10% به 25% اما پس از سازمان تجارت جهانی حاکم در آن به نفع ایالات متحده ممکن است افزایش چند به عنوان بالا که 100%. سازمان تجارت جهانی حاکم می گوید ایالات متحده آمریکا ممکن است مقابله به مثل به عنوان استاندارد است در چنین مواردی برگ روش خاص به آمریکا را در اختیار.

چرخ فلک تلافی به ندرت استفاده شده توسط هر کشور و پیش از این هرگز توسط ایالات متحده هر چند دولت کلینتون را در نظر بگیرید با استفاده از آن در طول یک اختلاف با اروپا در سال 1998 بیش از واردات گوشت گاو. مکزیک شاغل آن در برابر آمریکا یک دهه پیش در طول حمل و نقل اختلاف است. اما تعداد موارد بسیار معدود است که سیاست های تجاری کارشناسان تماس با واشنگتن آزما گفت: این ایده هنوز هم وجود داشت بیشتر در عرصه تئوری از عمل.

“من فکر نمی کنم آنها در واقع اعمال شده است اغلب به اندازه کافی به منظور جلب نتیجه گیری در مورد اثر خود گفت:” لایحه Reinsch به شول صندلی در کسب و کار بین المللی برای مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “آنها موفق به آزار کسب و کار به دلیل آنها افزایش عدم قطعیت و گسترش جهان از احزاب هستند که صدمه دیده است.”

درک قیچی ارشد آمریکایی سازمانی موسسه گفت: این چرخ فلک از عمل مجاز است تحت WTO احکام مانند ایالات متحده و اتحادیه اروپا هواپیمایی یکی. “شما مجاز به مجازات متخلف کشور و نمی خواهید تعرفه بار در حال سقوط بر روی یک گروه از واردکنندگان بنابراین شما چرخش چه کالا و خدمات صورت تعرفه,” او گفت:.

سیمون Lester, یک عضو ارشد در موسسه کاتو شد کمتر خاصی از عمل قانونی بودن اما گفت کمی وجود دارد برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش آن است. “وجود دارد سوال در مورد سازمان تجارت جهانی و قانونی بود اما هرگز کاونتی,” لستر گفت.

هیلمن گفت: چرخ فلک تلافی خواهد به احتمال زیاد شامل کاخ سفید به سادگی اعلام آخرین نرخ تعرفه. اقلام و نرخ را در رئيس جمهور نيست.

این ایده ظاهرا فکر کاخ سفید در تجارت های دیگر مبارزه می کند بیش از حد. دولت در نظر گرفته چرخ فلک اقدامات تلافی جویانه در برابر پکن در سال گذشته با توجه به نیویورک تایمز.

یک مقام کاخ سفید با اشاره سوالات به USTR. یک سخنگوی آژانس نمی تواند نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im