کاخ سفید حرکت می کند پرتره از بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش خارج از دید

کاخ سفید گزارش منتقل رسمی پرتره از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش به جای رئیس جمهور تهمت و بازدید کنندگان نمی خواهد آنها را ببینید.

پرتره کشیده شد گراند سالن انتظار کاخ سفید که در آن تهمت اغلب از عبور از در هفته گذشته با توجه به سی ان ان. آنها نقل مکان کرد و به خانواده های قدیمی, اتاق ناهار خوری کوچک به ندرت استفاده می شود که بازدید کنندگان را به طور معمول را ببینید.

در یک استراحت از سنت است که در آن پرتره های اخیر رئیس جمهور نمایش داده شده برجسته تر از کسانی تجلیل ویلیام مک کینلی و تئودور روزولت جمهوری خواه رئیس جمهور که در خدمت بیش از 100 سال پیش به جای کسانی که از کلینتون و بوش است.

این نیز سنت برای یک رئیس جمهور پرتره رونمایی شود در طول جانشین خود را تصدی اما به نظر می رسد بعید است که رئیس جمهور سابق باراک اوباما پرتره منتشر خواهد شد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول. اوباما معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر در حال اجرا برای ریاست جمهوری.

“شما یک رئیس جمهور که صحبت کردن در مورد قرار دادن یکی از قبلی و در معرض خطر قرار داده و آن را به سادگی. ما را دیده اند و نه یک وضعیت که در تاریخ است. طول می کشد تا نفرت و بیزاری از رئيس جمهور جدید برای یک سلف به یک سطح جدید” ریاست جمهوری مورخ مایکل Beschloss گفت: ان بی سی نیوز در مورد وضعیت با اوباما پرتره رونمایی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im