کاخ سفید بحث که آیا به جای HHS رئیس الکس آذر: گزارش

مقامات کاخ سفید در حال بنا به گزارش بحث در مورد ایده جایگزینی بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

این پچ با توجه به وال استریت ژورنالمی آید پس از انتقاد با هدف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ اولیه به شیوع کروناویروس. منابع تاکید کرد به چندین رسانه در روز شنبه که یک shakeup نیست و قریب الوقوع است.

“وزارت بهداشت و خدمات انسانی تحت رهبری وزیر آذر در ادامه به سرب در تعدادی از رئيس جمهور در اولویت است. هر گونه گمانه زنی در مورد پرسنل غیر مسئولانه است و انحراف از کل ما-از-پاسخ دولت به COVID-19,” معاون کاخ سفید وزیر جاد Deere در بیانیه ای گفت.

یک HHS نماینده گفت: آذر “مشغول است در پاسخ به یک, جهانی, بحران بهداشت عمومی و آیا زمان برای کاخ فتنه است.”

به وال استریت ژورنال اشاره کرد Seema Verma, مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر است که اغلب به ارمغان آورد تا به عنوان یک جایگزین های ممکن برای آذر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر خود را HHS در یک صدای جیر جیر در اوایل این ماه پس از نیویورک تایمز با انتشار گزارش توصیف هفته از هشدار در مورد ویروس از جمله از آذر که تهمت نیست عمل به شدت تا اواسط ماه مارس فراتر از محدود کردن سفر از چین است.

رئیس جمهور به نام داستان یک “جعلی” که او “انتقاد برای حرکت با سرعتی بیش از حد زمانی که من صادر چین ممنوعیت طولانی قبل از دیگران می خواست به انجام این کار” و اشاره کرد که آذر “به من گفت که هیچ چیز تا بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de