کاخ سفید می تواند کوچک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقش در نشست خبری پس از ضد عفونی کننده سخن گفتن

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قطع روزانه coronavirus نیروی کار جلسه روز جمعه بدون در نظر گرفتن سوال از رسانه ها برای اولین بار به عنوان هر یک آسوشیتد پرس گزارش.

با توجه به منابع ذکر شده در آسوشیتد پرس گزارش شده است شایعات در کاخ سفید در مورد کاهش نقش رئیس جمهور و تغییر فرمت این جلسه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر اظهار نظر در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده ایجاد شده داد و بیداد, در ایالات متحده است.

تهمت های اخیر نظر

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود در روزانه خود را در رسانه های توجیهی در روز پنج شنبه است که دانشمندان باید بررسی کند که آیا قرار دادن نور و یا ضد عفونی کننده به بدن افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی ممکن است کمک به آنها را پاک کردن این بیماری است.

“وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن?” او گفت:. “این امر می تواند جالب برای بررسی است.”

این جلسات که معمولا نشت فراتر از یک ساعت با تهاجمی مبادلات بین رئیس جمهور و خبرنگاران ممکن است به زودی اتفاق می افتد. با توجه به AP را منابع تهمت نا امید شده بود با عناوین روز جمعه در مورد سخن گفتن بر ضد عفونی کننده

که ایده خود جلب کرد با صدای بلند از هشدارهای کارشناسان بهداشت که گفت: پیشنهاد خطرناک بود و انتقاد شدید از حزب دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته نشده بود سوال از خبرنگاران اعلام و ادعا کرد که پیشنهاد خود را در مورد مواد ضد عفونی کننده بوده و طعنه آمیز.

AP گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران خواسته اند او را به مقیاس از رسانه ها در جلسات و توصیه او را به کوتاهی رسانه ها تنها زمانی که وجود دارد این است که عمده اخبار و تحولات مثبت برای به اشتراک گذاشتن. مشاوران پیشنهاد معاون رئیس جمهور مایک پنس و مقامات بهداشتی را منجر شود.

مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات نیز شاهد یک شیب مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی حتی از وفاداران به دلیل uncorroborated او اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در گذشته است.

AP گزارش داد که مقامات کاخ سفید نیز خواسته خبرنگاران سی ان ان را به پشت صندلی اما خبرنگاران کاهش یافته است به حرکت می کند. سی ان ان شده است یک هدف ثابت از تهمت و انتقاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im