کاخ سفید-حمایت پنل با استفاده از هوش مصنوعی برای تقطیر اطلاعات مورد نیاز برای نبرد coronavirus

زمانی که علمی مشاوران به اطلاع کاخ سفید که رمان coronavirus ممکن است نه فقط در عطسه و سرفه اما با صحبت کردن و یا حتی تنفس آن را ناشی از یک واکنش سریع تلاش است که مسابقات در این کشور بهترین مغز با دلهره آور مجموعه ای از شواهد.

این نشان می دهد که چگونه به کسب و کار تبدیل علم به سیاست شده و وارونه در یک ماده از هفته به دنیا جنگ مرگبار بیماری همه گیر.

که به یکباره مدیر کاخ سفید از سیاست علم و تکنولوژی,,,, Dr کلوین Droegemeier به مرکز همکاری ساخته شده است که تحقیقات آزادانه در دسترس به هر کسی که نیاز به آن مستقر هوش مصنوعی به تجزیه و تحلیل ده ها هزار نفر از مقالات و تاسیس کمیته ای برای تجزیه و تحلیل آخرین یافته ها در عرض چند روز یا حتی چند ساعت.

“این بسیار مهم است زمانی که شما در حال ساخت تصمیم گیری در سیاست که در کشور ما تحت تاثیر قرار 330 میلیون نفر است که شما باید معتبر علم و بهترین در جهان ارائه مشاوره به شما گفت که واشنگتن آزما.

نتیجه یک بی سابقه تلاش برای غربال کردن پاسخ از حدود 45,000 مقاله در رمان coronavirus و COVID-19. و به ایجاد یک دستگاه برای شناسایی و پاسخ به تهدیدات آینده.

کمیته دائمی در حال ظهور بیماری های عفونی و قرن 21 تهدید سلامت ملاقات برای اولین بار سه هفته پیش. ایجاد شده توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی به ارمغان می آورد با هم 20 کارشناسان در زیست شناسی مولکولی, اپیدمیولوژی و یک میزبان از رشته های مربوطه.

Droegemeier گفت: “آنها در اصل در حال ایستاده ارتش از مردم است که ما می توانید رفتن به در یک لحظه متوجه به درخواست و دریافت پاسخ سوالات در کل یک آرایه وسیعی از موضوعات است.”

پاسخ پوشش داده اند توانایی coronavirus برای زنده ماندن در سطوح قاب زمان که در طی آن بیماران ریختن ویروس ذرات و اثر ماسک برای عموم مردم.

یکی از این سوال منجر به نامه ارسال شده به کاخ سفید روز چهارشنبه تخمگذاری پاسخ به Droegemeier درخواست برای اطلاعات در مورد اینکه آیا coronavirus می تواند گسترش گفتگو.

“در حالی که زمان [coronavirus] پژوهش های خاص محدود شده است نتایج حاصل از مطالعات در دسترس هستند سازگار با aerosolization ویروس از تنفس عادی” نوشت: کمیته صندلی دکتر هاروی Fineberg.

این است که مرتب سازی بر اساس دانه پیشرفت گفت: Droegemeier که inch جهان نسبت به درمان و اقدامات حفاظتی.

“وجود دارد هیچ گلوله نقره ای به این چیز” او گفت:.

در حالی که دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx تبدیل شده اند یک شبه رسانه ها احساس با بازیگران نقش رئیس جمهور روزانه coronavirus جلسات آنها به صورت عمومی یک تلاش بزرگ. Droegemeier نشسته در کاخ سفید coronavirus نیروی کار و مارشال ارتش های علمی ذهن برای پاسخ به سوالات به عنوان به خوبی به عنوان کمک مستقیم بودجه تحقیق که در آن مورد نیاز است.

منتقدان را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از واکنش بیش از حد به آرامی به علائم هشدار دهنده از یک بیماری همه گیر و نادیده گرفتن اطلاعات اخیر که پیشنهاد آمریکا شد, آمادگی برای یک بیماری عفونی اورژانس. در بازگشت رئیس جمهور گفت که او به ارث برده بود در یک سیستم.

Droegemeier گفت: کار انجام شده در حال حاضر توسط این کمیته کمک به آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر.

“ما نام آن را بیماری های عفونی و قرن 21 خطرات بهداشتی در حس که آن را ادامه خواهد داد فراتر از این بحران خاص,” او گفت:. “بنابراین یکی از چیزهایی که مهم است که در مورد آن این است که آنها در حال گرفتن درس های آموخته شده است که کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی یک متفکر راه رو به جلو است.”

به عنوان بخشی از کار خود را Droegemeier صحبت می کند به طور منظم به دیگر دولت علم مشاوران در سراسر جهان است. آنها با هم صادر دادخواستی به مجلات به همه COVID-19 نشریات و اطلاعات در دسترس عموم در ماشین قابل خواندن فرمت. نتیجه این است که گنجینه ای از تحقیقات است که می تواند sifted توسط A. I. برنامه های.

“قدرت هوش مصنوعی است که واقعا مهم در اینجا برای آوردن کسانی که مقالات و اطلاعات و پردازش آن را در راه است که synthezises آن را سازماندهی و آن را در راه است که ما می توانیم دست ما در اطراف آن به جای خواندن صدها فرد مجله مقالات,” او گفت:.

او در مقایسه با تلاش با دیگر بزرگ چند ملیتی علمی شرکت از دهه های اخیر مانند پروژه ژنوم انسان یا برخورددهنده بزرگ هادرون. اما نه با ضرورت اعطا شده توسط مرگبار, بیماری های عفونی.

“این است که قطعا منحصر به فرد در طول عمر ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im