در حالی که افرادی که انگیزه حس وجدان اخلاقی عمل می کنند و برای سازمان وجود دارد کسانی که در عمل از حرص و آز و انتقام

خلاف کاران سیاست یک عنصر حیاتی از کنترل داخلی در شرکت ها و نیاز است که به جای یک مکانیزم برای قسمت بزرگي ازانرژي جنبش نادرست شاکیان HDFC نایب رئیس و مدیر عامل شرکت Keki میستری گفت: در روز جمعه. مخرب اتهام منجر به غیر ضروری و اتلاف وقت در بررسی ادعای تاثیر می گذارد سهامداران ادراک و لکه دار کردن تصویر از سازمانهای او اضافه شده است.

“من فکر می کنم که واقعی خبرچین نیاز به تشویق توسط تنظیم کننده. وجود دارد نیاز به یک ساز و در جای خود قرار داده است که جریمه شکایت توسط افراد متقلب” میستری گفت: در سخنرانی خود در اداره شرکت در اجلاس سران سازمان یافته توسط CII.

اخبار مرتبط

در حالی که افرادی که انگیزه حس وجدان اخلاقی عمل می کنند و برای سازمان وجود دارد کسانی که در عمل از حرص و آز و انتقام او گفت:. میستری گفت: برخی موارد در گذشته نشان داده اند که خبرچین هستند یا به دنبال بیمار از یک شرکت و یا به دنبال توجه رسانه ها.

“به همان اندازه مهم است برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد کافی کنترل و توازن در سیستم به طوری که malafide نیت شوند” او اشاره کرد. سهامداران فعالیت در کشور موظف است برای تبدیل شدن به برجسته تر به عنوان سرمایه گذاران در حال اعمال نفوذ در حکومت هر دو به طور مستقیم و از طریق پروکسی مشاوران او گفت:.

به عنوان هند توسعه یافته تر می شود اقتصاد وجود دارد نیاز به اطمینان حاصل شود که حاکمیت شرکتی هنجارهای نمی شود بسیار دقیق و محدود است که آنها مانع از توانایی یک شرکت را به خطرات و کمک به رشد اقتصادی میستری اضافه شده است.

“پادمان و کنترل سازه ها باید انجام شود در یک شیوه ای است که اجازه می دهد تا سازمان به رشد و تمرکز بر کسب و کار” بانک گفت. او گفت: شیوه های حاکمیت شرکتی در کشور را حفظ خواهد کرد بهبود را قادر خواهد ساخت که دسترسی آسان تر به سرمایه از بازارهای جهانی افزایش شفافیت و افزایش اعتماد سرمایه گذاران.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im