LANCASTER, پنسیلوانیا “این نوع از محل” گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان او به اطراف نگاه کرد لیندون, کسی که شام میخورد خود غرفه بسته بندی شده با حامیان و آن راهروی پر از waitstaff در T-پیراهن های مزین با رنگ سبز شبدری آرم.

در حالی که واشنگتن وسواس بیش از استیضاح و منتظر سنا رای نهایی پنس ها رو خارج از شهر برای خواستگاری رای دهندگان در پنسیلوانیا توزیع جذابیت مردمی و عکس های سلفی در میدان نبرد بسیار مهم دولت است.

این دیدار در روز چهارشنبه نشان می دهد برگ برنده 2020 دو جانبه حمله. یک روز پس از رئيس جمهور در تلویزیون واقعیت می دانید-چگونه شد بر روی صفحه نمایش در یک دولت از آدرس اتحادیه با تعجب نشان می دهد و ویروسی لحظات پنس بود سفارش یک چیزبرگر بیکن در یک ضد نما برای عکس های سلفی و امضای کلاه.

کسی که شام میخورد متوقف می شود را تبدیل به یک ویژگی از مبارزات انتخاباتی خود سفر.

“من امیدوارم که شما نمی توانید هر گونه سر و صدا,” او گفت: شام که tittered در حالی که روزنامه نگاران jostled برای موقعیت ها و عوامل سرویس مخفی ای اداره جداول در برابر پس زمینه از کمپین اتوبوس بلندی فقط فراتر از ویندوز.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده پنسیلوانیا توسط 44,000 رای. در کمتر از 1 ٪ از آرا آن ثابت می شود یکی از سه تنگ پیروزی همراه با میشیگان و ویسکانسین که به او تحویل داده کالج انتخاباتی به پیروزی.

کسانی هستند متحده که پنس است که انتظار می رود به هدف با استفاده از تجربه خود را به عنوان فرماندار ایندیانا به خواستگاری رای دهندگان.

“تولید و کشاورزی چیزهایی هستند که او را درک و او را یک مبارز در مکان هایی که ما نیاز به پیروزی گفت:” یک کمپین منبع. “این نیست که رئیس جمهور نمی تواند انجام دهد. او می تواند در این کشورها و همچنین, اما این دو باید در زمینه های مختلف است که می تواند مهار در راه های مختلف.”

رئیس جمهور تصویب امتیاز در حال افزایش است در دولت اما پنسیلوانیا می تواند سخت ترین چالش با 2018 midterm نتایج و نظر سنجی نشان می دهد آن است که بازگشت به آبی دولت است.

که به ارمغان می آورد ما را به پنس سفر جاده فرود نیروی هوایی دو در فیلادلفیا قبل از رانندگی به Harrisburg با یک رستوران توقف گودال خارج لنکستر و زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در پایان روز. اگر مقدار از غرب کشور در اتحادیه پایگاه در اطراف Wilkes-Barre است و قابل اعتماد در مغلوب ساختن پیشی جستن گوشه این بخش از جنوب شرقی می باشد که در آن کل انتخابات برنده و یا از دست داده است.

جرعه جرعه قهوه در تور اتوبوس فقط به عنوان سنا آمادگی خود را تاریخی استیضاح رای پنس برش آرام شکل است.

او به شوخی در مورد دموکراتها فاجعه حزبی در آیووا دو روز قبل از آن — “آیا این مردم همان است که بود, Obamacare وب سایت؟” — شانه ای بالا انداخت و خاموش به احتمال زیاد اثر استیضاح.

“مردم باید زندگی منجر به,” او گفت:. “من فکر می کنم آن نتیجه معکوس داده و ادامه خواهد داد به نتیجه معکوس در دموکرات.”

برنده پنسیلوانیا برای بار دوم به معنی چکش همان تم است که کار می کرد در سال 2016 این بار با تقویت یک رکورد از برش مقررات و مالیات و ایجاد رفاه و فرصت است.

“این یک شغل, پیام,” او گفت:. “من فکر می کنم تجارت پیام واقعا طنین انداز و رئیس جمهور تعهد برای پایان دادن به جنگ در زغال سنگ طنین انداز بزرگ است.”

درخواست نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن کسی که شام میخورد مشتریان که از حزب دموکرات رقیب آنها از ترس, و پاسخ است که اغلب هیچ یک از آنها است. آنها در حال حرکت بیش از حد به سمت چپ.

درخواست دوباره و یک نام می آید: مایکل بلومبرگ. این است که عمدتا در مورد پول خود را, اما برای برخی از, آن است که او دیده می شود به عنوان یک میانه رو تر از دیگران است.

“او متوسط است. او یک مهره مورد” چگونه Paul Collura, 74 بازنشسته راديولوژيست قرار دادن آن است. “او یک رکورد در حال اجرا در شهر نیویورک است.”

پنس متوقف شده توسط خود را در جدول نما برای یک عکس و autographing اخبار قطع در مورد دولت از آدرس اتحادیه. پس از بیش از 30 دقیقه و مطمئن شوید که او تا به حال متوقف شده توسط هر غرفه پنس پشت در اتوبوس خود را برای رویداد بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de