مخالفان سوال این مرکز بیش ادعا تاخیر در دستگیری توطئه گران پشت پولوما حملات حتی پس از یک سال از این حادثه. بی جی پی retorted گفت که اهداف کنگره بی جی پی از تروریست ها.

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی گفت: در توییتر که BJP موفق به پیدا کردن کسی پاسخگو در دولت برای امنیت گذشت.

“امروز که ما به یاد داشته باشید ما 40 CRPF شهدا در #PulwamaAttack اجازه دهید ما بخواهید: 1. که سود بیشتر از حمله ؟ 2. چه نتیجه پرس و جو به حمله ؟ 3. که در BJP دولت هنوز برگزار شده است مسئول امنیت ساقط است که اجازه حمله؟”

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram yechury پرسید: این مرکز برای جزئیات گزارش پرس و جو. “در جایی که پرس و جو گزارش یک سال پس از حمله تروریستی? شده است که پاسخگو برای از دست دادن بسیاری از زندگی و هوش شکست؟” Yechury توییتی. “مودی و بی جی پی به طور مستقیم خواسته آرا به نام شهدای پولوما. آنچه که انجام شده است برای بازماندگان و خانواده های کسانی که گذاشته جان خود را برای ملت؟” Yechury اضافه شده است.

BJP گفت: راهول گاندی است “شناخته شده هوادار” از گروه های تروریستی مانند اجازه و JeM. “زمانی که ملت پرداخت ادای احترام به شهدای نامردان پولوما حمله, @RahulGandhi شناخته شده هوادار اجازه دهید & جیش-e-محمد بخواهد به هدف و نه فقط دولت اما نیروهای امنیتی نیز هست. Rahul هرگز سوال مقصر واقعی, پاکستان. شرم بر شما Rahul!,” توییتی BJP سخنگوی GVL Narasimha Rao.

یکی دیگر از BJP رهبر Shahnawaz حسین افزود: “این یک توهین به شهدا که زندگی خود را فدای کشور است. کنگره انجام داده است و این در گذشته نیز به مردم آموزش داده و آنها را به یک درس برای این اشتباه است. راهول گاندی چنین اظهاراتی از کمک به پاکستان در مقابله با هند در بین سیستم عامل است.”

پرداختن به خبرنگاران کنگره سخنگوی Jaiveer Shergill گفت: BJP تمرکز فقط در رای دادن امنیت و نه در امنیت ملی است. “BJP پس از 26/11 نه تنها یک کنفرانس مطبوعاتی اما همچنین چاپ پوستر با خون این قربانی را از ما سربازان, درخواست برای, رای,” او گفت:. “اگر BJP دولت و PM می توانید صرف ₹4,500 کرور در تبلیغات و صرف ₹1.5 کرور روزمره خود SPG, امنیت, چرا BJP دولت تحقق وعده های داده شده به خانواده های پولوما شهدا” او پرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im