WHCA رئیس جمهور جاناتان کارل دفاع خبرنگار سی ان ان پس از کاخ سفید تلاش می کند تا حرکت او را از جلسه صندلی

White House Correspondents’ Association رئیس جمهور جاناتان کارل در دفاع از همکاران خود را پس از یک درگیری میان خبرنگاران و کاخ سفید بر تنظیم صندلی در اتاق جلسه.

قبل از روز جمعه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه دولت دستور داد سی ان ان خبرنگار Kaitlan کالینز که در اختصاص صندلی نزدیک است جلوی اتاق برای تعویض صندلی با خبرنگار Chris Johnson از واشنگتن تیغهکه نشسته بود ، یک مقام کاخ سفید تهدید به دریافت سرویس مخفی درگیر اما خبرنگاران تکان دادن نداشت با استناد به WHCA صندلی تکالیف.

کارل که یک خبرنگار ABC News, توضیح اهمیت کاخ سفید را تقاضا در یکشنبه ظاهر در سی ان ان را از منابع قابل اعتماد.

“آنچه در اینجا اتفاق افتاده است درست قبل از جلسه روز جمعه توسط دولت گفت که آنها را انتخاب کنید و را انتخاب کنید چه کسی نشسته است که در آن در اتاق جلسه,” او توضیح داد. “اما تا زمانی که وجود داشته است صندلی که در اتاق جلسه, the White House Correspondents’ انجمن تا به حال می گویند که نشسته است که در آن. و به همین دلیل است که شما نمی خواهید یک خبرنگار Kaitlan کالینز به عنوان مثال به نگرانی که اگر او می پرسد یک سوال که ناراحتی رئیس جمهور که رئیس جمهور تلافی خواهد کرد با حرکت او به ردیف عقب و یا لگد زدن به او را از اتاق جلسه.”

“است که یک شالوده اصل” کارل به این نتیجه رسیدند. “ما را برای مبارزه با آن است. و شما می دانید, آن را دیرینه و این یک عمل است که کار کرده است.”

کاخ سفید استخر خبرنگار نوشت: به همکاران که او حاضر به تعویض صندلی در دستور unnamed “مقام کاخ سفید” که ادعا کرد که “مبادله نبود یک گزینه و راز خدمات درگیر شد.” رئیس جمهور تهمت کاهش یافته و به پرسش های خبرنگاران که در روز.

یک سرویس مخفی نماینده گفت: واشنگتن پست که در دفتر خود بود “نه درگیر در این موضوع است.”

این WHCA که کنترل صندلی چرخش در اتاق جلسه و مغلوب ساختن پیشی جستن را butted سر در بیش از یک مناسبت از آغاز نزدیکی روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات.

پس از WHCA منقبض تعدادی از خبرنگاران مجاز به حضور در جلسات روزانه در پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل کاخ سفید دعوت یک خبرنگار از یک شبکه با کاهش دسترسی به.

یکی امریکا, اخبار شبکه کردن گرفته شده است این چرخش در اتاق جلسه پس از کاخ سفید خبرنگار شانل Rion ادامه داد: برای حضور در جلسات در روز است که اختصاص داده شد به او. او را به جای ایستادن در پشت اتاق به عنوان مهمان از کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de