آنچه روی میز در همه گیر امداد مذاکرات

رئیس جمهور تهمت و سنا جمهوری خواهان شروع مذاکرات با آمریکا در دور جدید از بیماری همه گیر مالی امداد. در اینجا به برخی از عمده سیاست های مورد نظر:

کاهش مالیات حقوق و دستمزد

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت از ارائه حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای کارگران و کارفرمایان خود را, اما این پیشنهاد بسیار محبوب است با سنا جمهوری خواهان یا دموکرات ها ،

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع ملاقات با جمهوری خواهان مجلس سنا در روز سه شنبه و گفت: رئیس جمهور متعهد است که از جمله مالیات بر حقوق برش در آینده امداد لایحه با وجود مخالفان در مجلس سنا.

جمهوری خواه John Cornyn از تگزاس که به توصیه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی گفت: گنجاندن این پیشنهاد خواهد بود “مشکل ساز است.”

دموکرات ها نیز پشتیبانی نمی گیری. دموکرات ایالت Ron Wyden از اورگان در هفته گذشته گفت: کاهش مالیات به نفع افرادی که شغل دارند و به جای کمک به کسانی که در خارج کار می کنند.

“حقوق و دستمزد مالیات برش را انجام دهید هیچ چیز به کمک 20 میلیون نفر از کارگران که شغل خود را از دست و کمی برای کسانی که مشغول به کار به طور قابل توجهی کاهش می یابد, ساعت,” او گفت:.

این اقدام همچنین می توانید هر دو حزب پوش بک در خانه با توجه به ارشد دموکرات aide.

“وجود دارد هر دو حزب اجماع است که حقوق و دستمزد کاهش مالیات است موثر ترین راه برای تسکین” دستیار گفت: واشنگتن بررسیr.

600 دلار افزایش بیکاری پرداخت

یک سوال عمده بلندی بیش, مذاکرات در مورد مالی امداد سرنوشت 600 دلار افزایش بیکاری است که منقضی می شود در پایان این ماه است.

مک کانل علنا اظهار داشت که او نمی خواهد گسترش 600 دلار پرداخت در آینده امداد لایحه اما کاخ سفید با پشتیبانی از گسترش این برنامه در یک مقدار پایین تر.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما نمی پرداخت مردم پول بیشتری برای ماندن خانه از رفتن به محل کار” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز دوشنبه گفت:.

این 600 دلار پرداخت آمده است در زیر آتش توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از آنجا که بسیاری از کارگران که برای دریافت آن بیشتر از نرخ بیکاری نسبت به آنها در خود را قبل از کار است.

متوسط بیکاری در سراسر کشور بودند 385 $در هر هفته در ماه فوریه سال 2020 با توجه به خانه راه و وسیله کمیته. هنگامی که در ترکیب با اضافه شدن سود بیکاری کارگران دریافت نزدیک به 1000 $در هفته. متوسط حقوق و دستمزد برای یک فروشگاه مواد غذایی صندوقدار ضروری کارگر است که تقریبا 600 دلار در هفته با توجه به Salary.com.

کاخ سفید می خواهم به پرداخت کاهش می یابد به میان 200 $و $400 اما روشن نیست که آیا مک کانل حمایت خواهد ارائه در پایین تر پرداخت.

آمریکا با تصویب قانون گسترش 600 دلار پرداخت از طریق ژانویه سال آینده. اما سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا در هفته گذشته نشانه های تمایل به پرداخت مبلغ. اندازه آن می تواند کاهش می یابد و اگر نهایی لایحه شامل مستقیم محرک پرداخت به افراد و خانواده ها با توجه به بلندگو.

کمک های دولت

دموکرات ها مشتاق هستند برای کمک به ایالات و شهرستانها بوده که بودجه خود را خرد همه گیر صورت و چشم انداز از اخراج جمعی از کارگران است.

جمهوریخواهان سنا نمی رود عبارتند از کمک های اضافی به دولت و دولت های محلی در آن بعدی امداد لایحه.

جمهوری خواهان مجلس سنا نگران هستند که دولت های ایالتی و محلی ممکن است با استفاده از پول برای غیر ویروس مسائل مانند جلوگيري از صندوق های بازنشستگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما تایید این ایده بیشتر امداد در ماه گذشته. “ما در حال راه اندازی به انجام بیشتر اگر ما می خواهیم. من فکر می کنم ما باید به خاطر ما غالب او گفت:” در کاخ سفید است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در ماه ژوئن گفت که کاخ سفید باز است به ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی در آینده بسته امداد به عنوان طولانی به عنوان بودجه می رود به کروناویروس-هزینه های مربوط.

بدون اضافی کمک 4 میلیون شغل می تواند از دست رفته با توجه به گزارش ماه ژوئن توسط مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

آمریکا تایید شده حدود 1 تریلیون دلار در دولت های ایالتی و محلی کمک در لایحه آنها را تصویب کرده است. مودی می گوید که این دلار رقم بسیار بالا است و پروژه های که 500 میلیارد دلار در کمک های اولیه مورد نیاز خواهد بود. همچنین هشدار می دهد که انجام هیچ چیز می تواند اصلاح 3 درصد از تولید ناخالص داخلی واقعی بر اساس سالانه.

تست

مک کانل گفت: قانون به ارائه کمک های مالی اضافی برای تست اما او را فاش نمی کند ،

سنا پیشنهاد بسیار متفاوت است از آنچه که دولت می خواهد که به برش و یا کاملا از بین بردن بودجه برای تست.

تهمت نمی خواهند به ارائه کمک های مالی بیشتر به دلیل متحده هنوز به صرف تمام پول اختصاص داده شده برای تست در مراقبت عمل می کنند که به تصویب رسید در ماه مارس است.

همچنین تهمت و گفت: تست اضافی خواهد بود “ایجاد مشکل” از آنجا که تعداد موارد احتمال افزایش در مصاحبه با فاکس نیوز در روز یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد استفاده در سخنرانی خود در Tulsa, اوکلاهما در تاریخ 20 ژوئن به صورت کاهش در تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن را هم وادار به موضع خود را در مورد این موضوع از آنجا خانه ای در مه مصوب 75 میلیارد دلار برای, تست, تماس, ردیابی و جداسازی اقدامات برای افراد آلوده به بیماری و مجبور به قرنطینه.

برخی از اوباما گزارش شده است خشمگین تهمت که مایل به پاک کردن بودجه برای تست و در حال هل دادن به اطمینان حاصل شود که پول باقی می ماند در این لایحه است.

امداد چک

مک کانل در روز سه شنبه گفت: لایحه شامل محرک چک, اما او نمی گویند که می تواند واجد شرایط برای آنها.

در گذشته اکثر رهبر گفت: لایحه ارائه یک محرک پرداخت به مردم با درآمد کمتر از $40,000. این رقم کمتر از آنچه که تصویب شد به عنوان بخشی از مراقبت های عمل در ماه مارس است. که بسته ارائه شده یک بار $1,200 پرداخت برای افرادی که به دست آورده تا به $75,000. کسانی که درآمد بیش از این مبلغ دریافت و پرداخت با مشتقات جزئی است که از رده خارج در $99,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اظهار داشت که او باز است به دور دیگری از محرک پرداخت. دموکرات ها نیز از جمله پرداخت و از جمله در خود لایحه ای که گذشت از اتاق خود در مارس $1,200 محرک پرداخت به افرادی که در صدر $6,000 برای خانواده ها.

از تمام موقعیت های متفاوت بین کاخ سفید و سنا و مجلس این ماده به نظر می رسد ساده ترین راه برای حل و فصل پس از هر سه توافق بر ارائه برخی از سطح از پرداخت به افراد است.

مسئولیت حمایت

مک کانل انتظار می رود عبارتند از پنج سال مسئولیت shield برای کسب و کار خود را در لایحه. اندازه گیری خواهد محافظت از کسب و کار بیمارستان ها و مدارس از دعاوی مربوط به کوروناویروس. انتظار می رود که به دقت متمرکز به علف هرز از موسسات که قانون تسامح از محافظت می شود. پوشش آغاز خواهد شد در ماه دسامبر 2019 و آخرین از طریق 2024.

رئیس جمهور با پشتیبانی از مک کانل پیشنهاد. دموکرات ها نیست.

این جمهوریخواه و دموکرات خانه لازم نیست که مقدار زیادی از زمان برای رسیدن به یک محلی توافق در آینده امداد لایحه. هر دو مجلس در حال تداوم برابر monthlong شکستن با خانه برنامه ریزی برای ترک شهر در جولای 31 و سنا در اوت. 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de