چه در 2 تریلیون دلار آمریکا coronavirus بسته نجات

سناتور ایالات متحده آمریکا خواهد شد و رای گیری روز سه شنبه 2 تریلیون دلار آمریکا بسته از قانون برای کاهش ویرانگر اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس امید آن را تبدیل به قانون به سرعت به طوری که آنها می توانید از واشنگتن است.

در اینجا عناصر اصلی این طرح خواهد بود که بزرگترین چنین محرک تا کنون تصویب شده توسط کنگره:

* حدود 500 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به مردم در دو موج از چک تا 1200 $در هر. پرداخت های اضافی برای خانواده ها با کودکان می تواند فشار کل به 3000 $برای یک خانواده چهار به گفته وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که نقش کلیدی در مذاکرات است. پرداخت خواهد شد کاهش می یابد برای درآمد بالا بگیر. کسب و کار متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولت و یا اعضای کنگره نخواهد بود واجد شرایط برای کمک.

* تا 500 میلیارد دلار “کمک مالی” به صورت مضطرب صنایع از جمله هواپیمای خطوط هوایی. صندوق خواهد بود نظارت توسط یک بازرس کل و یک کنگره نظارت هیئت مدیره. وزیر خزانه داری را به افشای معاملات و شرکت های که در آن شرکت خواهد در صورت محدودیت در سهام buybacks و اجرایی پرداخت.

* 250 میلیارد دلار برای گسترش بیمه بیکاری. پرداخت افزایش خواهد داد تا 600 $در هر هفته هر کارگر و گذاشته شدن کارگران را پرداخت آن تا چهار ماه به گفته رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر. خود اشتغالی کارگران نیز واجد شرایط برای مزایای.

* $350 میلیارد وام به کسب و کارهای کوچک با توجه به مارکو روبیو رئیس مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته.

* 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و دیگر عناصر سیستم بهداشت و درمان با توجه به شومر.

* 150 میلیارد دلار برای دولت های محلی و بومی آمریکا قبیله ای دولت با توجه به شومر.

* 30 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش با توجه به شومر.

* از 25 میلیارد دلار برای انبوه سیستم های حمل و نقل با توجه به شومر.

* 30 میلیارد دلار در فاجعه برای کمک به دولت های محلی و سازمان های غیر انتفاعی با توجه به شومر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>