آنچه که به سازمان دیده بان برای در نوادا دموکرات قفقاز

نوادا بسیار پیش بینی قفقاز هستند مانع اول سال 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیاز به غلبه بر آنها به اثبات واجد fides با متنوع تر رای دهندگان از آیووا و نیوهمپشایر.

سوم ابتدایی مسابقه برای اولین بار در غرب نیز ارائه هفت رقیب که نام ظاهر خواهد شد در انجمن کارت های سراسر کشور — جو بایدن پیت Buttigieg Tulsi Gabbard Amy Klobuchar برنی ساندرز تام Steyer و الیزابت وارن — با این فرصت را به درجه یک تا مقدار مورد نیاز نمایندگان, جذب مثبت توجه رسانه ها و جلب کمک های مالی در یک مقطع بحرانی در دموکراتیک رقابت برای کاخ سفید قبل از این خط خارج توسط مایکل بلومبرگ و 400 میلیون دلار به علاوه تبلیغات خرید.

ساندرز خروش

اگر شما یک شرط بندی های فرد شما می خواهم قرار دادن پول در ساندرز برنده شدن تعداد قابل ملاحظه ای از نوادا 36 متعهد نمایندگان که ديه زن نصف ديه مرد یا از طریق کنگره منطقه و یا ایالت نتایج از قفقاز.

هر چند نظرسنجی در نوادا است به شدت دشوار است با توجه به مواضع سیاسی و اقتصادی چشم انداز اخیر آن گنجاندن در اوایل رای گیری تقویم و مشورتی طبیعت از قفقاز به سناتور ورمونت به طور متوسط 30 درصد از آرا در مورد دو که از نزدیک ترین رقبای بایدن Buttigieg و وارن.

ساندرز حمایت اما در تضاد با انتقاد وارد بر علیه او توسط آشپزی اتحادیه و اعضای آن مخالفت خود را مدیکر برای همه طرح بهداشت و درمان و لاس وگاس خورشید‘s هیئت تحریریه که خود را نوشت و تبدیل شدن به نامزد “تضمین” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم.

یک پیروزی سوسیالیستی کمک خواهد کرد که او را سوق به کارولینای جنوبی در فوریه. 29 و سه شنبه در مارس 3 پس از درام اطراف آیووا قفقاز را تکذیب کرد و Buttigieg رای گیری و جمع آوری کمک دست انداز که برندگان به طور سنتی لذت ببرید. وی در پایان در نیوهمپشایر با Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا, شهردار نیز باریک تر از حد انتظار مقابله با رسانه ملی روایت او از حزب دموکرات را فراری پیشتاز.

دوم-محل داد و بیداد

با ساندرز پیشتاز وضعیت تقریبا سمان تمرکز ناظران سیاسی منتقل شده به بایدن Buttigieg و وارن و همچنین به عنوان ستاره رو به افزایش Klobuchar و چگونه آنها را کرایه در تقریبا 2,100 حزبی حوزه در سراسر 250 سایت.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور است آویزان خود را در کاخ سفید امیدوار است در کارولینای جنوبی اما نیاز به یک عملکرد قوی در نوادا پس از مایکروسافت خود را ضعیف نمایش در آیووا و نیوهمشایر به عمدتا سفید جمعیتی چشم انداز متحده است. نوادا می تواند به تقویت خود electability استدلال بر اساس محبوبیت خود را در میان اقلیت دموکرات ها با توجه به نحوه Latinos را تشکیل می دهند با نفوذ رای گیری بلوک.

وارن مبارزات انتخاباتی بیش از حد نیاز به افزایش پس از سناتور ماساچوست ثبت شده ضعیف تر از حد انتظار گردش در آیووا و نیوهمشایر هر چند کمتر از آن پس از نوادا بحث که در آن دانشگاه مناظره به طور موثر تحت پیگرد قانونی مورد در برابر مخالفان خود را در حالی که شعار خود را پلت فرم. در عین حال او پیشنهاد موانع در این ماه هنگامی که آن را نشان داد زنان از رنگ در نوادا تیم ترک پس از اینکه به احساس مانند آنها نشانه تنوع استخدام در میان دلایل دیگر.

در سمت تلنگر, Buttigieg و Klobuchar یک سناتور برای مینه سوتا آمده اند تحت بررسی برای مبارزات خود را به درخواست تجدید نظر به nonwhite دموکرات ها دیده می شود به عنوان یک ناقوس مرگ برای شانس خود را برای متحد کردن یک “چادر بزرگ” ائتلاف دموکراتیک در برابر تهمت پیش از انتخابات عمومی ، خود نامزدهای تست خواهد شد در نوادا است.

اگر چه Gabbard و Steyer دریافت نکرده مطبوعات پوشش رقبای خود را فعال محیط زیست Steyer باید تماشا به خاطر پول او را doled برای تبلیغات از جمله اسپانیایی زبان لکه های دولت است. او یک اسب به عنوان کارولینای جنوبی که در آن او رای گیری سوم در پشت بایدن 24.5 درصد و ساندرز 20.8% با 15.5%.

درس های آموخته شده از آیووا

پس از قتلگاه از آیووا, نوادا حزب دموکرات است به طول های بزرگ رفته برای جلوگیری از مشکلات که غرق اول-در-این-ملت مسابقه.

نتایج حاصل از قفقاز که شروع خواهد شد در 3 p. m. EST نمی تواند ظ توسط نرم افزار تلفن همراه پس از برنامه ریزی برای استفاده از برنامه های مشابه به عنوان آیووا scrapped. در عوض رهبران حوزه را بر روی کاغذ, تلفن, و iPads به گزارش اولیه و نهایی صف بندی داده ها استفاده می شود برای محاسبه همه مهم شهرستان کنوانسیون نمایندگان. دولت نیز کاهش انتظارات در مورد چگونه به سرعت نتایج منتشر خواهد شد.

در ضمن نگه داشتن چشم در مشارکت آمار و ارقام به عنوان یک متریک برای رای دهندگان شور و شوق. حدود 75,000 caucusgoers در زمان بخشی در چهار روز اولیه رای گیری دوره بین Feb. 15 Feb. 18 یک چشم انداز مثبت در مشارکت نسبت به 118,000 در سال 2008 و 84,000 در سال 2016 در میان مراحل مختلف از آیووا ماهواره ای قفقاز. آرای مقدماتی نیوهمپشایر به همین ترتیب شکست این حزب در سال 2008 رکورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>