MANCHESTER, New Hampshire — مخاطرات هرگز بالاتر به عنوان یک 2020 دموکراتیک اولیه بحث است.

در اینجا در نیوهمپشایر بسیاری از نامزدان ریاست جمهوری شدند مبارزات انتخاباتی و یا تا به حال ساکت تر برنامه بیش از حد معمول جلوتر از روز سه شنبه اولیه انتخابات را به آماده شدن برای تلویزیونی در سراسر کشور رویداد.

پیت Buttigieg و برنی ساندرز ملحق خواهد شد جو بایدن ctq تام Steyer الیزابت وارن و اندرو یانگ در سنت آنسلم کالج پس از جفت مدعی پیروزی در botched آیووا قفقاز. در حال حاضر آنها را مجبور به دفاع از خود در مقابل دونده وضعیت در نیوهمشایر وضعیت منعکس شده در کشت از نظر سنجی های اخیر.

بایدن تاریخ و زمان آخرین پایه

بایدن 77 است که کاخ سفید امیدوار در جستجوی یک راه نجات است.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی بانکی در اجرای قوی در نوادا در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی در فوریه. 29 قبل از میدان رقابت در 14 سه شنبه متحده و اشخاص در مارس 3. اما پس از ملال انگیز “فروشي” در آیووا او را به صورت ذخیره در نیوهمپشایر به ماندن در مسابقه فاقد منابع از رقبا مانند Sanders, 78, در حال حاضر اخراج کارکنان را بیش از این برای اولین بار-در-این-ملت افتضاح.

در یک پتانسیل نشانه ای از وحشت 36-سال سناتور دلاور این هفته به تصویب رسید بیشتر مجادله و رویکرد به رقبای اصلی خود را برای نامزدی یعنی ساندرز و Buttigieg, 38, که, گردن و گردن را به پایان برساند برای اولین بار در آیووا. سازمان دیده بان برای دیدن اینکه آیا او می خواهیم با استفاده از همان فن بیان در حالی که به اشتراک گذاری این مرحله با آنها در منچستر نه از فاصله امن از یک تجمع و یا فشار جمعیت.

Buttigieg تحت فشار

چشم همه خواهد Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

Buttigieg بعید است کاخ سفید پیشنهاد تعجب بسیاری از توسط در آینده خیلی نزدیک به ساندرز در باز قفقاز. Buttigieg که تنها دیگر مسابقه ملی یک تلاش ناموفق برای تبدیل شدن به دموکراتیک رئیس کمیته ملی خواهد شد رقابت در نیوهمپشایر در برابر سناتور ورمونت با بالاتر به رسمیت شناختن نام به عنوان یک شکل از یک کشور همسایه که اجرا برای دفتر بیضی قبل از.

آشکارا گی افغانستان جانباز با یک آیوی لیگ شجره نامه باید یک هدف در پشت او به عنوان او را در طول ماه نوامبر آتلانتا بحث در میان رای گیری خروش و در ماه دسامبر در لس آنجلس میزبانی دور بعد از جمع آوری کمک در دره نپا “شراب غار.” او را به دفع کردن حملات به انجام خوبی در نیوهمشایر و بسیاری از صاحب نظران گمان می برند او را به مبارزه در نوادا و کارولینای جنوبی به دلیل گلایه wooing اقلیت دموکرات.

وارن در جستجوی لحظه ای

وارن 70 و تا حد زیادی به اثبات در شب جمعه.

با وجود اینکه در مسیر رسیدن به جایگاه سوم در آیووا ماساچوست سناتور حرکت از تابستان است میریزم. اگر چه این بحث ها نیست و افزایش داوطلبان دوره های پایدار یک پا می تواند کمک به او را بیش از خط در یک وضعیت که در آن او پیش بینی شده به انجام به خوبی به عنوان یک بعدی-درب سناتور با یک جامد زمین بازی. آخرین تفرج بود گیرند توسط او و ساندرز را تف کرد.

پس از overperforming در آیووا ساندرز و Klobuchar خود 59 ساله سنا همکار از مینه سوتا ندارد و همان بار. ساندرز است که انتظار می رود به بادبان خانه در نیوهمپشایر یک دولت که در آن او را شکست داد و هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک اولیه 20 درصد است. در ضمن Klobuchar را underdog وضعیت محافظت او از موشکافی تا کنون. بدون جمع آوری کمک های جلو از مخالفان او, اما, یک, کمبود پول ممکن است معنی او کمان از مشاجره افزایش بیش از حد دیر است.

یانگ ظهور

یانگ, 45, در بحث مرحله پس از شکست به واجد شرایط برای آیووا قسط.

یانگ چرا تولید نسل می آید فقط در نیک زمان: کارآفرین و غیر انتفاعی سازمان اجرایی است که با تکیه بر نیوهمپشایر زندگی می کردند در دولت به عنوان یک مدرسه شبانه روزی ، خود را از حمایت مردمی و سوخت توسط تازه واردان به روند سیاسی بود مانع در کیکآف قفقاز با توجه به پیچیدگی های دادرسی. او امید خود را ضد استقرار, جهانی, درآمد اولیه پلت فرم طنین انداز در “Live Free or Die” دولت است.

تام Steyer دیگر نامزد در خطر تبدیل شدن به یک also-ran پس از نیوهمشایر احتمال تلافی حملات خود را در Buttigieg. Steyer, 62, پیش نمایش برخی از صندوق های تامینی مدیر و دموکراتیک megadonor ممکن است salvos در طول سی ان ان تاون هال در این هفته انتقاد شهردار برای هر دو خود را عدم درخواست تجدید نظر به اقلیت دموکرات ها و کسب و کار خود تجربه مربوط به در حال اجرا یکی از بزرگترین اقتصادهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im