‘چه غلطی میکنی از اینجا؟: دوچرخه سوار توصیف رویارویی با قرنطینه-شکستن Chris Cuomo

دوچرخه سوار که با آن مواجه سی ان ان پر بیننده میزبان Chris Cuomo, توصیف, این شبکه میزبان به عنوان عصبانی بودن پیدا شکستن coronavirus قرنطینه.

در حالی که ظاهر می شود در Tucker Carlson امشب در جمعه دوچرخه سوار دیوید Whelan گفت کومو شد آشکارا عصبانی پس از او پرسیده شد که چرا او را مطیع اجتماعی فاصله با وجود تست مثبت برای COVID-19 توصیف او به عنوان یک “دیگ جوش.”

“من نسبتا صریح و من فقط گفت:” آیا شما coronavirus? شما نباید قرنطینه? و من فکر می کنم کلمات بعدی او بودند ” چه جهنم آیا می دانید در این مورد ؟ شما چه می دانید در مورد قوانین?'” گفت: Whelan, و اضافه کرد که کومو و سپس شروع به او نزدیک است.

“من می خواهم به می گویند او مثل یک دیگ جوش. شما می توانید سر خود را فقط به گرفتن بیشتر و بیشتر عصبانی است. و من گفت: “بنابراین شما می رویم به از دست دادن خلق و خوی خود را?'” Whelan گفت.

Whelan گفت که کومو همراه با همسر و سه فرزند نمی پوشیدن دستکش و ماسک و یا هر دنده محافظ در حالی که در خارج به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

“من در تلاش بود به آنتاگونيزه مرد. آن را واقعی ساده است. چه غلطی میکنی از اینجا؟” Whelan اظهار داشت.

کومو مواجه شده است به بررسی رسانه های برای شکستن قرنطینه در حالی که بیمار است. در طول یک رادیو ظاهر کومو شکایت حدود 65 سال Whelan پرسیدن که چرا خبری کابل میزبان بود بازدید ملک در ایست همپتون نیویورک با همسر و فرزندان خود را به جای اجتماعی فاصله. Whelan ظ گزارش پلیس در برابر کومو پس از میزبان تلویزیون با اشاره به او را به عنوان یک “jackass بازنده چاق-تایر دوچرخهسواری.”

در مارس 31, Chris Cuomo اعلام کرد او آزمایش مثبت برای COVID-19 در یک پست در رسانه های اجتماعی. “من شده اند در معرض مردم در روزهای اخیر که پس از آزمایش مثبت بود, و من به تب و لرز و تنگی نفس” کومو گفت: در آن زمان. “من قرنطینه در زیرزمین … من نشان می دهد از اینجا.”

حدود دو هفته بعد در حالی که مصاحبه برادر خود را دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, میزبان سی ان ان کومو زمان نخست نشان داد که همسر خود را نیز آزمایش مثبت برای coronavirus. “این بسیار نادر برای یک خانواده به یکی و انجام می شود. کریستینا در حال حاضر COVID. او در حال حاضر مثبت است. و آن را فقط در دل من می شکند. این یکی از چیزهایی است که من امیدوار بودم نمی خواهد اتفاق می افتد و در حال حاضر آن است” کومو گفت: پس از آن.

هفته گذشته کومو گفت: آنها احساس بهتر است. اما Cuomo, سکس کریستینا, به تازگی اعلام کرد خود را 14 سال پسر ماریو تشخیص داده شد با کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de