چه Facebook در حال انجام است تا پرچم اطلاعات غلط در اطراف COVID-19

Facebook است که امکان ایجاد هماهنگی بیشتر بین آن واقعیت-چکرز و رسمی دولت ملی و دولت در تلاش خود را برای اطلاع عموم از اطلاعات غلط.

Facebook در حال کار با هشت مستقل شخص ثالث واقعیت-بررسی نهادهای پوشش 11 زبان هندی به شناسایی اطلاعات غلط در اطراف COVID-19 آن هند مدیر عامل Ajit موهان گفت. علاوه بر این رسانه های اجتماعی غول پیکر نیز ترویج آموزش به دولت های محلی و اورژانس سلامت سازمان در طراحی موثر کمپین سلامت و دقیق پیام رسانی با تمرکز ویژه بر روی coronavirus.

“ما عمیقا متعهد به عنوان یک متحد برای هند به عنوان کشور مبارزه با شیوع کروناویروس و آدرس های فوق العاده ای چالش ها در هر دو بخش بهداشت و درمان و اقتصادی جبهه” موهان گفت: در blogpost. او اضافه کرد که این شرکت متمرکز بر اتصال مردم به اطلاعات دقیق از کارشناسان بهداشت و محدود کردن اطلاعات غلط و حمایت از جوامع محلی و کسب و کار. “ما 8 مستقل شخص ثالث واقعیت-چک کردن شرکای پوشش 11 زبان هندی و همچنین انگلیسی. در Facebook و Instagram ما کاهش توزیع محتوا است که این همکاران به عنوان برچسب false,” او گفت:. موهان اضافه شده است که اگر کاربران هنوز هم دیدن این مطالب به نظر می رسد بر اخبار آن متصل یک برچسب هشدار دهنده از اطلاعات غلط همراه با یک لینک به یک واقعیت-بررسی مقاله است.

اخبار مرتبط

Facebook نیز قادر می سازد بیشتر همکاری بین آن واقعیت-چکرز و رسمی دولت ملی و دولت در تلاش خود را برای اطلاع عموم از اطلاعات غلط. شرکت های اینترنتی مانند Facebook, Google و ShareChat با تشدید تلاش ها برای مقابله با گسترش شایعات و اخبار جعلی در سیستم عامل خود را در میان coronavirus همه گیر است که دیده می شود موارد منجر به تقریبا 19,000 و ادعا کرد که بیش از 600 زندگی در کشور است.

موهان گفت: Facebook را تیم نیز ترویج آموزش به دولت های محلی و اورژانس سلامت سازمان با توجه به افزایش نیاز به دریافت اطلاعات به موقع و دقیق به جوامع محلی. “ما تا کنون آموزش دیده اتحادیه وزارت بهداشت دولت واحد ملی بهداشت ماموریت دولت کرالا, دهلی نو, Karnataka, Telangana, Maharashtra, Andhra Pradesh, Rajasthan, Punjab و Odisha,” او گفت:.

موهان اضافه شده است که این شرکت همچنین تلاش برای اطمینان حاصل شود برخی از این کشورها با استفاده از قدرت از پلت فرم به تقویت تلاش های خود را از طریق آگهی اعتبارات و همچنین به عنوان بازاریابی استراتژیک برای حمایت از یک مقیاس coronavirus پاسخ.
آن را نیز ممنوع, تبلیغات و تجارت, لیست, ماسک دست sanitiser سطح مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و coronavirus تست کیت به منظور کمک به محافظت در برابر قیمت های متورم و درنده رفتار.

“و اگر ما مردم را به فروش این محصولات را در پست های آلی در Facebook یا Instagram ما آنها را حذف کنید. ما نیز ممنوع, تبلیغات و تجارت, لیست که حاکی از یک محصول را تضمین درمان و یا جلوگیری از مردم از ابتلا به کروناویروس,” موهان گفت.

در هند این شرکت در حال اجرا است coronavirus مرکز اطلاعات بر روی Facebook و WhatsApp Coronavirus اطلاعات Hub. WhatsApp نیز به همکاری با این مرکز و دولت در حالی که رسول کرده است با همکاری MyGov هند و وزارت بهداشت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de