آنچه پس از زوم? پس از نگرانی های حریم خصوصی جایگزین چه مردم

The happy days for Zoom came to an end as the app came under scrutiny for privacy issues, with users pointing out that it might have violated privacy standards. این روز مبارک برای زوم به پایان رسید به عنوان برنامه آمد و تحت بررسی برای مسائل مربوط به حریم خصوصی با کاربران اشاره کرد که در آن ممکن است نقض حریم خصوصی استاندارد.

توسط Shriya Roy

این Covid-19 شیوع اساسا مردم را از ارتباط با دیگران و جهان خارج است. نه فقط که جهانی همه گیر است و همچنین به آرامی در حال تغییر مردم را به استفاده از اینترنت است. از کنفرانس تماس تصویری, چت, چت نرم افزار را تبدیل به یک ابزار ضروری در پیکربندی مجدد ساختار اجتماعی در سراسر جهان است.

اخبار مرتبط

زوم ویدئو کنفرانس برنامه به دست اورد محبوبیت به عنوان نرم افزار فوق العاده به نظر می رسید به خوبی آماده برای یک بیماری همه گیر مانند وضعیت با استفاده از آن پررونق در چند هفته گذشته. زوم شد و در حال استفاده توسط میلیون ها نفر نه فقط برای کار بلکه برای گردهمایی های اجتماعی, فرهنگی, حوادث و غیره. برنامه اجازه داده تا به 100 نفر در یک تماس بگیرید و تا 500 اگر شما برای پرداخت یک نسخه گسترش یافته است.

اما تمام نمی شد به خوبی. این روز مبارک برای زوم به پایان رسید به عنوان برنامه آمد و تحت بررسی برای مسائل مربوط به حریم خصوصی با کاربران اشاره کرد که در آن ممکن است نقض حریم خصوصی استاندارد. دولت هند نگرانی با اتحادیه خانه وزارت در یک اعلان کرد و گفت که این برنامه به ‘ناامن و در معرض جرایم اینترنتی. اطلاع رسانی خواسته کارکنان دولت به خودداری از استفاده از آن برای جلسات. هند Computer Emergency Response Team (CERT-در) نیز نگرانی های بالقوه حملات سایبری از طریق زوم. این برنامه تا به حال در پاسخ به MHA مدور و گفت که آن را بسیار جدی در مورد امنیت کاربر.

سوال اکنون این است: چه چیزی جایگزین برای زوم? آن است که یک مرده پایان ؟ نه کاملا. رفتن یک گام به جلو دولت مرکزی راه اندازی ویدئو کنفرانس برنامه توسعه چالش برای شرکت های هندی با پول جایزه از Rs 1 کرور. این “چالش نوآوری برای توسعه حل های ویدئو کنفرانس” معرفی شده توسط دولت برای تسهیل کار از خانه. ویدئو کنفرانس نرم افزار باید قادر به کار بر روی هر نوع دستگاه در شبکه ضعیف مناطق باید ارتباطات رمزگذاری شده و باید با استفاده از قدرت کمتر. نتایج حاصل از این چالش دولت اعلام خواهد شد در جولای 29. تیم برنده داده خواهد شد Rs 1 کرور برای استقرار این برنامه برای استفاده توسط دولت مرکزی و دولت در سراسر هند و یک گواهی نامه توسط وزیر الکترونیک و فن آوری اطلاعات. دولت می گوید این برنامه به عنوان یک جایگزین برای زوم.

پس از آن وجود دارد این است که گروه برنامه چت تصویری Houseparty که تبدیل به یک مورد علاقه با نسل جوان که از طریق آن آنها می توانند لرز در یک بار با چند نفر فقط در یک خانه معمولی ، برنامه یکپارچه شده بازی است که کاربران می توانند با یک دیگر و اجازه می دهد تا برای هشت نفر به در تماس با هم. این برنامه هم تحت رادار زمانی که کاربران شکایت کرده است که آن را قادر می سازد نرم. در پاسخ به برنامه شرکت اعلام کرد یک میلیون دلار پاداش برای هر کسی که می تواند ثابت کند که اتهامات بخشی از یک کمپین اسمیر.

از قبل موجود در Google Hangouts همچنین به بازدید به عنوان قرنطینه مجبور است بیشتر و بیشتر مردم به معاشرت تقریبا. این ویدئو پلت فرم اجازه می دهد تا 25 نفر و می توان از طریق یک برنامه Gmail و یا دیگر حساب های گوگل. اگر چه اتصال مسئله آن است که به راحتی در دسترس برنامه. به علاوه آن را آسان به استفاده از اگر شما یک حساب کاربری گوگل است. از نظر حریم خصوصی و همچنین آن را بسیار امن تر از برنامه های دیگر آن را به عنوان شرح زیر است گوگل بالا استانداردهای حفظ حریم خصوصی.
FaceTime یک برنامه تلفن همراه است که بومی اپل ، iPads و مکینتاش دسکتاپ اجازه می دهد تا به 32 نفر در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید. این برنامه شده است در اطراف برای مدتی کاملا اکنون اما بار دیگر به دست آورد کشش با مستند محدودیت در محل. FaceTime دستی است که به دلیل آن می آید از پیش نصب شده اگر شما یک آیفون و می تواند در سطح بین المللی بیش از یک اتصال داده, بسیار, مانند WhatsApp.

یکی دیگر از برنامه جدید انجام دور است, دسته یک, گروه فیلم و بازی, نرم افزار است که اجازه می دهد تا هشت نفر برای شرکت در یک زمان. رابط کاربری رنگارنگ و ترشح و شامل بازی های مختلف مانند چیزهای بی اهمیت, بیلیارد, در میان دیگران. دسته ایجاد تجربه مهمانی با دوستان در چت تصویری و پریدن هم به همان جلسه بازی. “بهترین بازی ها در حال خدمت به عنوان شبکه های اجتماعی” گفت: Selcuk Atli مدیر عامل شرکت دسته.

پس از آن وجود دارد برنامه های چت است که به طور خاص کمک به مردم در مقابله با انزوا و تنهایی در طول این زمان. نگاهی به عنوان مثال QuarantineChat برنامه. دانیل Baskin و حداکثر هاوکینز دو هنرمندان و از راه دور, دوستان, ایجاد رایگان صدای دیجیتال خدمات در سال 2019 به کمک اتصال مردم در سراسر جهان است. با دانلود Dial Up یک برنامه که میزبان QuarantineChat مردم می توانند با عضویت در دوره ای تماس های که به طور تصادفی جفت آنها را با یک شریک چت است که در خانه. “ما فکر کردیم که برنامه ما خواهد بود برای مبارزه با احساسات قطع” بسکین و هاوکینز گفت.

به عنوان بسیاری از کسب و کار reimagine عملیات طراحی جامعه نیز در بر داشت یک راه منحصر به فرد برای در تماس ماندن آنها از خانه کار می کنند. معماران گزارش که کار از خانه به معنی کمتر ارتباطی با بقیه تیم و عدم امکان بازدید از سایت ساختمان. ArchChat برنامه پل این شکاف است. نرم افزار راه اندازی شد در ماه ژانویه این سال است و رایگان برای معماران و طراحان و مشاوران مهندسی و مشتریان خود را. آن کمک به کاربران برای چت خصوصی در زبان مورد نظر و مشخصات مربوطه ارتباطات برای هر نقشه کشی و طراحی و غیره برای یک پروژه فضایی. چت مرتبط با اتاق نشیمن به عنوان مثال خواهد بود در داخل ‘اتاق’ پوشه. در حال حاضر ArchChat تنها پلت فرم ارتباط برای همکاری در طراحی و پروژه های ساخت و ساز.

جدا از به طور منظم چت و تماس ویدیویی برنامه گروه مجازی فیلم شب در Netflix نیز کمک به مردم در تماس باشید. Netflix, پارتی, گوگل کروم, مرورگر فرمت اجازه می دهد تا چندین Netflix کاربران همگام سازی و به تماشای فیلم بر روی پلت فرم با هم به آنها احساس حلق آویز کردن و داشتن سرگرم کننده با دوستان. نرم افزار دوستیابی مانند آتش زنه و لولا و سرهم بندی کردن نیز معطوف به تماس تصویری/دوستیابی ویژگی به عنوان مستند محدودیت نیاز به ماندن در خانه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de