دو WeWork مدیره در روز سه شنبه طرح دعوی در دادگاه در برابر سرمایه گذار کلیدی SoftBank گروه پارسیان به نمایندگی از شرکت کار شرکت پس از ژاپن کنگلومرا فسخ زودتر معامله به خرید 3 میلیارد دلار در WeWork سهام.

WeWork شکایت کرد SoftBank برای نقض قرارداد پس از Softbank به حال خاتمه پیشنهاد مناقصه برای خرید 3 میلیارد دلار ارزش سهام از شرکت املاک و مستغلات در اوایل این ماه.

“کمیته ویژه از هیئت مدیره ما شرکت (“WeWork”) امروز اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه در دلاور دادگاه از خزانه ادعا که SoftBank گروه Corp. (توکیو: 9984) (در مجموع با برخی از شرکت های وابسته به آن “SoftBank”) به نقض تعهدات خود تحت این استاد معامله توافق (“MTA”) با عدم تکمیل پیشنهاد مناقصه فکر توسط MTA” ما تا به حال گفت: در یک بیانیه رسمی.

توافقنامه تجارت بین WeWork و Softbank اعلام شد در اکتبر 22, 2019 و اصلاح شده در دسامبر 27, 2019. با توجه به توافق سافت برای خرید بیش از 3 میلیارد دلار در سهام از WeWork موجود سهامداران. به عنوان بخشی از توافق مناقصه ارائه خواهد تحقق در ماه آوریل پس از WeWork ملاقات کرده است, عملکرد برخی از نقاط عطف.

SoftBank در 2 آوریل اعلام کرده بود که آن را به حال خاتمه پیشنهاد مناقصه به عنوان شرایط خاص قرارداد بین این دو شرکت تا به حال برآورده نشده است توسط WeWork.

“مطابق با شرایط آن اکتبر 2019 استاد معامله توافق (“MTA”) با ما شرکت (“WeWork”), SoftBank را پیشنهاد مناقصه تا 3 میلیارد دلار ارزش سهام WeWork برگزار شده توسط سایر سهامداران به پایان رسیده است به دلیل شرایط خاصی برای مناقصه ارائه شد راضی نیست” SoftBank گفته بود در یک بیانیه رسمی.

“SoftBank باقی می ماند به طور کامل متعهد به موفقیت WeWork و گام های مهمی برای تقویت این شرکت از ماه اکتبر از جمله به تازگی متعهد سرمایه توسعه یک طرح استراتژیک برای WeWork و استخدام جدید در سطح جهانی مدیریت تیم گفت:” راب تاونسند معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس امور حقوقی از SoftBank. “مناقصه ارائه شد پیشنهاد خرید سهام به طور مستقیم از دیگر سهامداران عمده و ختم آن هیچ تاثیری در WeWork عملیات و یا مشتریان. مناقصه ارائه بسته شد مشروط بر رضایت خاصی بسته به شرایط طرفین به توافق در ماه اکتبر سال گذشته برای SoftBank را حمایت می کند. چند تن از کسانی که شرایط برآورده نشد ترک SoftBank هیچ چاره ای اما برای خاتمه مناقصه ارائه دهد.”

اما WeWork مدیران در حال حاضر شکایت ژاپنی کنگلومرا با بیان اینکه مناقصه ارائه شده بود خاتمه داده شود با توجه به فشار از سرمایه گذاران منجر به نقض قرارداد.

“به جای مطیع آن تعهدات قراردادی و SoftBank تحت فشار افزایش می یابد از فعال سرمایه گذاران مشغول است در یک مبارزه هدفمند برای جلوگیری از تکمیل پیشنهاد مناقصه ،

این شرکت همچنین با اشاره به نمونه هایی از سافت را تلاش برای “خنثی کردن رول آپ از WeWork را سرمایه گذاری مشترک در چین” پس از آن ادعا کرده است که شرایط برای بسته شدن این پیشنهاد مناقصه – که یکی از رول آپ از WeWork را سرمایه گذاری مشترک در چین بودند.

“این و SoftBank دیگر ادعاهای مربوط به شکست خود را به تکمیل مناقصه ارائه هستند و بنابراین یا ریاکارانه و یا بی ربط به Softbank را قراردادی و سایر تعهدات” آن بیشتر گفت.

طرح دعوی در دادگاه واصل شده است در این دلاور خزانه دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی