وتر اوت و سپتامبر برای هند می گوید, ژاپنی, آژانس

بارندگی دوم-سازنده ترین ماه اوت به احتمال زیاد عادی به بالای نرمال برای اکثر نقاط کشور به جز شرق و مرکزی هند (شرق Madhya Pradesh, Chhattisgarh, Odisha و بخش هایی از Jharkhand در شمال و Vidarbha در جنوب) با توجه به یک به روز رسانی چشم انداز توسط نرم افزار آزمایشگاه Jamstec های ملی پیش بینی.

اما آخرین موسمی در ماه سپتامبر ممکن است راینر در این سال با کل کشور به احتمال زیاد دریافت عادی به بالاتر از نرمال آسمانی به جز ساحلی قطعات Odisha و مجاور, West Bengal. نرم افزار آزمایشگاه بر اساس پیش بینی های خود را در حال ضعیف لا نینا طول شرقی و مرکزی اقیانوس آرام و ضعیف دو قطبی اقیانوس هند (IOD) رویداد در فوری محله است.

به احتمال زیاد N-E موسمی روند

در ضمن تثبیت چشم انداز سپتامبر-اکتبر-نوامبر (را پوشش می دهد که شمال شرق موسمی) می گوید که اکثر نقاط هند به جز جنوب بخش تامیل نادو و کرالا ممکن است عادی به بالاتر از نرمال باران در پاییز. تمدید چشم انداز دسامبر-ژانویه-فوریه (2020-21) نشان می دهد عمدتا نرمال باران زمستان به جز در بخش جامو و کشمیر و محله.

این است که حتی به عنوان قوی موسمی شرایط غالب بر بخش هایی از سواحل غرب با گجرات مسکونی و گوا های بسیاری از غنایم. سنگین و بسیار سنگین و بارش باران پیش بینی شده است برای Saurashtra و Kutch امروز و فردا (جمعه و شنبه) هند هواشناسی بخش (آی) گفت: در صبح است. اما باران سنگین کمربند ممکن است حرکت به سمت شمال دشت از شمال غرب هند از فردا (شنبه).

از طریق در عقب نشینی

در کنار شرقی پایان موسمی طریق است که عقب نشینی از آبهای خلیج بنگال به نستله در امتداد کوهپایه های هیمالیا آوردن باران های سنگین به شرق هند و شمال شرق و به احتمال زیاد تشدید ریزش کوه/ سیل در بخش هایی از این منطقه است. بسیار سنگین و بارش باران هشدار داده است برای این تپه در غرب بنگال هند آروناچال پرادش آسام و مگالایا.

موسمی است که تا کنون تحویل 10 درصد بالاتر از نرمال بارندگی هر چند کوانتومی بیش از حد شده است روند را پس از آن وارد شده بود ضعیف فاز از پایان ماه ژوئن به هفته اول جولای. این آی نشان داده است که یکی دیگر از ضعف فاز ممکن است گوشه ای دور با انتهای شرقی موسمی از طریق آماده به ثبت نام از خلیج بنگال.

صبح تصاویر ماهواره ای

آن زمانی است که انتهای شرقی از طریق باقی می ماند که در آب خلیج که کم فشار در مناطق و یا ابتدایی گردش فرم و حرکت را از طریق از طریق داخلی بیش از شرق به هند و بعد به شمال غرب هند کشیدن در جریان های موسمی و باران. اما همانطور که ذکر شد در حال حاضر در انتهای شرقی این طریق در حال آماده شدن برای خروج از لنگر و وارد زمین سیگنالینگ که در آن باران به عهده دارد.

تصاویر ماهواره ای در 11.45 am نشان داد گجرات Saurashtra و Kutch رایگان از ابرها اما بزرگ ابر بانک ها در حال انتظار در شمال دریای عرب با ورول منطقه به احتمال زیاد ضربه اول است. بمبئی نیز بیشتر روشن در حالی که ابرها انبوه به جنوب دورتر از پنجی به Kundapura, Mangaluru Kannur و کالیکوت (کرالا) و با شدت کمتر در ساخت از کلم به تریواندروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im