Westlife توسعه را همان فروشگاه فروش رشد پایین 6.9 درصد در ژانویه-مارس

این شرکت گفت: از آن خواهد شد rationalising هزینه های محدود اختیاری هزینه های بررسی هزینه های سرمایه و دیگر Q4FY20 موارد.

Westlife توسعه اجرا می شود که زنجیره ای مک دونالد از رسانه ها گفت: در روز جمعه که آن همان-فروشگاه رشد فروش (SSSG) کاهش یافته است 6.9% برای سه ماهه ژانویه-مارس سال 2020 در حالی که رشد فروش دچار کاهش 1.5 ٪ در سال در سال پایه.

برای سال منتهی به 31 مارس سال 2020 به SSSG افزایش 4.01% در حالی که رشد فروش در یک y-o-y اساس افزایش یافته است 10.3%. این شرکت گفت: این قوی ذخایر نقدی با `156 کرور سرمایه گذاری در صندوق های متقابل و دستگاه های دیگر است که می تواند تبدیل به پول نقد در کوتاه مدت متوجه. علاوه بر این این شرکت با بیش از 225 کرور رایگان بدهی خطوط در دسترس است.

اخبار مرتبط

این شرکت گفت که وضعیت کنونی بسیار غیر قابل پیش بینی و در حال تحول روزانه. “این واقعا بی سابقه بار. اما ما همچنان به کار با یک طولانی مدت طرز فکر. ما با اعتماد به نفس از ما انعطاف پذیری اما ما راضی نیست. بنابراین در حالی که آن را دشوار است برای پیش بینی آنچه یک پست Covid-19 جهان را مانند نگاه ما در حال بدست گرفتن قطعی مراحل را برای حفظ قدرت مالی ما بنابراین ما به خوبی آماده برای چالش های پیش رو” در بیانیه ای گفت:.

این شرکت گفت: از آن خواهد شد rationalising هزینه های محدود اختیاری هزینه های بررسی هزینه های سرمایه و دیگر Q4FY20 موارد. به عنوان بخشی از این مراحل Westlife گفته است که بررسی تمام سرمایه گذاری ها و کاهش هزینه در هر کجا که ممکن است. “برای مثال ما در دراز مدت اجاره نامه های متغیر اجاره به عنوان یک درصد از فروش و معامله و غیره به ما کمک خواهد کرد توجیه هزینه های اجاره هر کجا که امکان پذیر است. به همین ترتیب ما به دنبال در تمام هزینه های کسب و کار ساختار منطقی هزینه نه تنها برای حال بلکه برای بلند مدت نیز هست”.

این شرکت همچنین مدیریت تمام هزینه ها و کاهش هزینه ها که مهم نیست برای تداوم کسب و کار در حال حاضر. آن است که بررسی آن هزینه های سرمایه ای و به عنوان یک نتیجه هنگامی که این مستند برداشته است آن را به تمرکز بر روی پروژه های که در دست انجام و متوقف شد با توجه به مستند. این شرکت گفت: آن را کاهش دهد و آن را گسترش فروشگاه, راهنمایی برای FY21. همچنین این شرکت انتظار دارد که هزینه اثرات مانند نوشتن آف, تفریط, G&A و غیره را شامل می شود در Q4FY20.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de