West Bengal وزیر Mamata بانرجی گسل مرکز در Covid-19 حمل

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گریه ناپاک در این مرکز را تلاش برای “كه دولت” بیش از دست زدن به Covid-19. وزیر مطرح معیوب کیت برای توجیه کم تست اعداد در بنگال در این مرکز به صورت یک “خطر سلامت”.

بنگال یکی از پرجمعیت ترین ایالت در کشور است انجام 7,037 Covid-19 آزمون تا کنون گزارش شده 300 فعال موارد مثبت تا مارس 22. بیش از 800 تست (به استثنای سریع آنتی بادی آزمایش) انجام شده است در 24 ساعت گذشته که 26 نمونه آزمایش شده اند مثبت است. اعداد باید شروع به بهبود بیش از گذشته یک هفته.

تنظیم برای 9 کرور جمعیت بنگال تست در هر یک میلیون است در 78 (حدود). تعداد منتقدان می گویند همچنان پایین بنگال اندازه.

با توجه به بانرجی دولت برای تنظیم خود را تست کیت. تا کنون 7,037 ویروسی حمل و نقل متوسط (VTM) تست های انجام شده که نیاز به 14,074 کیت های آزمایش. هر VTM آزمون نیاز به دو کیت های آزمایش. برخی از کیت تا به حال تنها گرد و خاک VTMs.

دولت دریافت کرده است فقط 2500 چنین کیت.

به همین ترتیب تعداد کافی از RNA استخراج شد و نه به دولت داده می شود. هر VTM تست نیاز به یک RNA استخراج. تنها 3,456 چنین استخراج شد ارسال توسط ICMR و NICED; در حالی که دولت برای تنظیم نمایند.

آن را نیز به حالت تعلیق سریع تست آنتی بادی به عنوان در هر ICMR پیشنهاد.

“تلاش عمدی در حال ساخته شده به ارائه یک تصویر است که دولت در اینجا این است که آزمایش مردم به اندازه کافی. از این رو ما Covid اعداد پایین هستند. نکته اینجاست که ما داده نشده است تعداد لازم از کیت شده اند و مدیریت همه چیز بر خود ما” رئیس جمهوری گفت: در روز چهارشنبه.

دولت در بخش بهداشت و درمان قرار داده و از یک صدای جیر جیر با بیان اینکه همانطور که در آوریل 22, آن را “صفر کیت عرضه شده توسط ICMR / NICED که می توانید تست Covid بیمار”.

“اگر مردم در حال آزمایش در زمان و آنها می میرند چه کسی پاسخگو خواهد بود? من نمی دانم آنچه را که آنها برنامه ریزی شده است. اما ما (غرب بنگال دولت) هستند و برای سلامتی خطر بلندی بر ما” بانرجی اضافه شده است.

دولت باقی مانده است تنها یکی شده اند بالا بردن مسائل مربوط به بیش از کیت تست کمبود و همچنین در غیر دسترس بودن همان از ICMR.

باقرقره بیش از مرکزی تیم

رئیس جمهوری در عین حال دوباره ابراز نارضایتی در عملکرد وزرا مرکزی تیم (IMCTs) در اینجا.

دو تیم – متشکل از پنج عضو هر – در حال انجام بر روی زمین نظرسنجی ها و گزارش ها در سراسر هفت “بسیار حساس” مناطق از جمله کلکته به عنوان در هر وزارت خانه امور سفارشات.

“آنها (مرکز) ارسال تیم به پیدا کردن اگر مستند است که در حال اجرا اگر مردم در حال گرفتن به غذا خوردن چیست, دولت بهداشت و نوشتن حروف بزرگ. مرکز سخنرانی ما در طول مستند و Covid-19 وضعیت اما فقط 2500 تست کیت ارائه شده توسط مرکز” او گفت:.

دولت در حال حاضر کشیده شده است تا توسط وزارت به اتهام عدم همکاری با IMCTs. سینها در اواخر شنبه شب نوشت: به MHA گفت که “همکاری لازم” انجام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de