West Bengal کلاه Covid-19 هزینه های درمان در بیمارستان های خصوصی

West Bengal وزیر Mamata بانرجی روز جمعه اعلام کرد مجموعه ای از دستورالعمل ها که کلاه درمان هزینه Covid-19 بیماران در بیمارستان های خصوصی.

این حرکت در میان فشار در حال رشد از احزاب مخالف در نمایی از “گزاف به اتهام” وضع خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

CM گفت که تست اتهامات پوش خواهد شد در ₹2,250 به عنوان برابر قبلی ₹4,500. Covid آزمون انجام می شود به صورت رایگان در دولتی بیمارستان.

این PPE و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی هزینه خواهد شد در پوش ₹1,000 هر روز در خصوصی امکانات بهداشت و درمان در حالی که پزشکان بازديد اتهامات را در ₹1,000 هر روز در برابر نمونه های قبلی هنگامی که هزینه ها بود به عنوان بالا به عنوان ₹5,000 یک روز.

“این سه دستورالعمل که ارسال خواهد شد به بیمارستان های خصوصی. بیشتر کلاه ها و دستورالعمل ها اعلام می شود. دبیر کل و وزارت بهداشت در حال کار بر روی آنها” او به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه دبیرخانه (Nabanna).

اتفاقا دولت قبلا مشورتی صادر و آن را یک مجازات جرم تحت West Bengal بالینی استقرار قانون 2017 اگر یک بیمارستان خصوصی را تکذیب ورود به یک بیمار است.

به روز رسانی در دسترس بودن تخت

بیمارستان های خصوصی که در حال درمان Covid-19 بیماران نیز خواسته شده است به گزارش تعداد تخت موجود با دولت در بخش بهداشت و درمان. خالی, تخت, تعداد آپلود شده در وزارت بهداشت و درمان, سایت به صورت روزانه.

در جلسات قبلی بین دولت و وزارت بهداشت و عمده در بیمارستان های خصوصی, دولت, رئیس, منشی, برخاستیم سوال که چرا آمار و ارقام مرگ و میر از Covid-19 بيمار بالاتر در مورد بیمارستان های خصوصی و خانه های پرستاری نسبت به دولت هستند.

غرب بنگال دولت تا کنون requisitioned 53 بیمارستان های خصوصی و خانه های پرستاری و تبدیل آنها را در تخصص و امکانات برای Covid-19 درمان است. این جدا از 16 اختصاص داده شده دولت-اجرای Covid-19 بیمارستان نیز در حال حاضر در دولت است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *