The citrus fruit is exported to Bangladesh with nearly 100-200 tonne by road.میوه های خانواده مرکبات است که می توان به بنگلادش با حدود 100-200 تن در جاده ها است.

برای اولین بار و غرب آسیا پدید آمده است به عنوان یک آینده نگر بازار عمده هند پرتقال به عنوان تولید کنندگان شروع به درمان مرکبات با موم پوشش مقامات ایالت ماهاراشترا کشاورزی بازاریابی هیئت مدیره (MSAMB) گفت.

تا حالا هند صادرات پرتقال به بنگلادش تنها. هفته گذشته اولین محموله از 15.5 تن پرتقال از امراواتی ارسال شد از طریق مسیر دریایی به دبی از واشی تسهیلات MSAMB.

اخبار مرتبط

در مجموع 1500 جعبه لود شد در کانتینر یخچال از پیشتاز مراقبت های بهداشتی (VHT) تسهیلات.

با توجه به وزارت بازرگانی تولید از ناگپور نارنگی میوه محصول در مرکز و غرب هند در حال افزایش است هر سال است. Mrig محصول (موسمی شکوفه) که matures از فوریه تا مارس, پتانسیل زیادی برای صادرات پس از ورود میوه در بازار بین المللی کاهش طول این دوره است.

Sunil Pawar, MD, MSAMB گفت: موم پوشش و یا لایه ای از موم روی میوه نه تنها آن آشنایی براق و همچنین افزایش عمر مفید خود را با یک ماه دیگر. پس از تنفس میوه متوقف می شود با توجه به پوشش کاهش وزن میوه نیز مانع او گفت:. اگر چه هند پرتقال شناخته شده برای عطر و طعم خود را از این اغلب پوسیدگی در حمل و نقل با توجه به سست ژاکت و صادرکنندگان بنابراین اغلب در نهایت از دست دادن.

نارنجی است که یک محصول عمده باغی در Wardha, Nagpur, امراواتی و دیگر مناطق Vidarbha منطقه از دولت است. میوه های خانواده مرکبات است که می توان به بنگلادش با حدود 100-200 تن در جاده ها است.

کوتاه عمر مفید میوه تحت تاثیر آن صادرات است. یک خلبان انجام شده در سال گذشته به رهبری به یک بهره از غرب آسیا و MSAMB تصمیم گرفت به ویژه تلاش برای ترویج صادرات است.

بازاریابی هیئت مدیره شروع نارنجی-اپیلاسیون به عنوان بخشی از صادرات خود را ارتقاء و درمان انجام شد در خانه بسته بندی از MSAMB در Navi Mumbai. پرتقال منتقل شدند و در جعبهها باز به وزن 10 تن در هر, در یخچال کامیون. در Navi Mumbai تسهیلات آن مدرج شسته مومی و فرستاده شده در ظروف بادبان جمع کن برای دبی. Pawar گفت: هیئت مدیره انتظار می رود حدود 40 تن صادرات از مرکز آن است.

Sudhir Thakre رئيس جمهور MahaOrange گفت: تا کنون هندی پرتقال تنها فرستاده شده به بنگلادش اما تصمیم دولت برای راه اندازی خوشه برای تشویق صادرات شد و به آرامی رسیدن به کشاورزان و برای اولین بار یک لیست از صاحبان باغ با میوه برای صادرات ثبت شده تحت OrangeNet که در خطوط GrapeNet کشاورزی و فرآوری محصولات غذایی صادرات سازمان توسعه (Apeda).

MahaOrange نقش یک تسهیل کننده. با برخی از تلاش های حداقل 11 پروژه برای درجه بندی و سورتینگ و بسته بندی آمده اند تا در Vidarbha, او گفت:. Thakre گفت: میوه تولید کنندگان انتظار می رود به صادرات حدود 30 تن به قطر و بحرین و دبی.

برای اجرای کشاورزی صادرات سیاست Nagpur منطقه در حال توسعه به عنوان یک خوشه برای ناگپور نارنجی توسط Apeda.

حدود 150 کشاورزان از ناگپور منطقه کشاورز تولید شرکت و هفت صادر کنندگان با حضور در دیدار با تقدیر و برنامه های آموزشی برای خریداران و فروشندگان است. آموزش برگزار شد و طی ماه دسامبر در Vanamati Nagpur. تمرکز اصلی برنامه های آموزشی برای افزایش صادرات از ناگپور نارنجی به غرب آسیا و کشورهای.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im