شد, گوشی های سیاستمداران شنود گذاشته در راجستان? BJP خواسته های CBI پروب

بی جی پی در شنبه پرسید: اگر کنگره دولت در راجستان با توسل به “قانون اساسی” روش به شیر های همراه از سیاستمداران و خواستار CBI اعتراض به آنچه آن را به نام “حماسه illegalities و جعل نهفته است”.

BJP سخنگوی Sambit Patra ضربه به عقب در کنگره یک روز پس از آن به ذکر برخی از کلیپ های صوتی را متهم به برخی از رهبران حزب از جمله اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat از توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت در دولت است.

Patra ارشد گفت: کنگره رهبران از جمله وزیر Gehlot شده اند ادعا می کنند که این کلیپ های صوتی معتبر هستند حتی اگر شاه ثبت شده توسط پلیس نمی گویند.

“اینها سوالات جدی است که ما می خواهیم به درخواست کنگره فرماندهی عالی و Ashok Gehlot. شد تلفن بهره برداری انجام می شود ؟ فرض کنید که شما شنود گذاشته ایم همراه بود SOP به دنبال? آیا کنگره و دولت در راجستان با استفاده از قانون اساسی راه برای صرفه جویی در خود را زمانی که آنها خودشان را در بر داشت گوشه?” Patra خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مردم راجستان می خواهید بدانید که آیا حریم خصوصی خود را به خطر افتاده است, او گفت:, اگر درخواست های همراه از افراد مرتبط با سیاست در حال شنود گذاشته?

“در آن است و نه یک مورد حجاب اضطراری در راجستان؟”

 

Patra خواستار واکنش فوری از دولت و به نام برای یک نوبت به رسیدگی به این “حماسه illegalities و جعل نهفته است”.

وی به قوانین و مقررات حاکم بر تلفن ضربه زدن به می گویند که آن را فقط می تواند با مجوز سازمان طبق تشریفات قانونی و منوط به تایید پادمان و یک روش عملیاتی استاندارد (SOP).

کنگره در روز جمعه خواستار دستگیری وزیر اتحادیه Shekhawat و شورشی کنگره MLA Bhanwarlal Sharma پس از دو کلیپ صوتی ظاهر مربوط به اتهام توطئه برای سرنگونی Gehlot دولت است.

بی جی پی به حال توصیف کلیپ های صوتی به عنوان “تولید”.

Shekhawat را رد کرده است شارژ بیش از حد گفت: voice در این کلیپ او نیست. او گفت که او آماده بود تا در صورت هر گونه شد.

Patra همچنین اصرار داشت که بحران سیاسی در راجستان نتیجه جناحی دشمنی بین Gehlot و شورشی کنگره رهبر Sachin خلبان و اشاره کرد که وزیر گفته است که او در “شرایط صحبت کردن” با معاون خود را برای 18 ماه.

دو گروه شده بود مبارزه پس از کنگره برنده انتخابات مجلس در کشور در سال 2018 بیش از که تبدیل به رئیس وزیر BJP سخنگوی گفت.

آنها شده اند در یک “جنگ سرد” او گفت:.

خندیدن در کنگره اتهام که BJP بود پشت شورش Patra ذکر Gehlot اخیر حفاری در آزمایشی و گفت: این توطئه بزرگ در دولت حزب حاکم است.

“این درام سیاسی اتفاق می افتند در کنگره در راجستان یک کوکتل از توطئه جعل داستان تولید نهفته است و illegalities… گناه ایشان بود. توطئه وجود داشته در کنگره” او ادعا.

این کنگره دارای سابقه “شنود تلفن و شنود”, Patra گفت و با اشاره به یک ردیف مربوط به تاجران میوه و P چیدمبرم هر دو وزیر امور خارجه در سابق کنگره-رهبری دولت UPA بیش اتهام جاسوسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im