‘ما به دنبال در کل وضعیت’: مغلوب ساختن پیشی جستن شناور دولت برای پوشش بیمه coronavirus بیماران

Pساکن تهمت و گفت: بیمه بیماران مبتلا به کروناویروس ممکن است دریافت کمک از دولت در پوشش هزینه های سلامت.

“ما به دنبال در کل وضعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پیش از یک جلسه مطبوعاتی در موسسه ملی بهداشت. “وجود دارد بسیاری از مردم بدون بیمه.”

در حالی که تهمت نداد رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و واکنش در بهداشت و خدمات انسانی گفت: در کنگره شنوایی در سه شنبه گفت که دولت این است که با توجه به استفاده از وجوه حاصل از فاجعه ملی پزشکی سیستم بازپرداخت برنامه برای کمک به بیش از 25 میلیون نفر بدون بیمه.

“وجود خواهد داشت یک راه جالب برای نگاه چگونه شما می توانید در یک ارزیابی همه گیر و یا چیزی از این نوع استفاده از آن” Kadlec گفت. “ما در مکالمات اولیه با [مراکز مدیکر و مدیکید خدمات] به درک اگر که می تواند در این راه است.”

برنامه reimburses ارائه دهندگان تا 110 درصد از مدیکر نرخ برای درمان بیماران در مناطق شده است که سخت ترین ضربه بلایای طبیعی است. اتاق اورژانس بیمارستان کارکنان باید درمان بیماران بدون در نظر گرفتن توانایی خود را به پرداخت و بیمارستان ها از چپ به مقابله با هزینه های جبران نشده مراقبت.

مقامات بهداشتی را آغاز کرده اند دلسرد کردن مردم از رفتن مستقیم به بیمارستان محلی و اتاق های اورژانس هنگامی که آنها شروع به برگزاری نمایشگاه flulike علائم مشاوره به جای آن که آنها صحبت می کنند به یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای اولین بار به طوری که بیمارستان نیست هولناک با بیمارانی که تحت درمان برای بیماری های جدی تر.

“استراتژی است که ما در حال فکر کردن از طریق در [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] واقعا در تلاش برای شناسایی سطح مناسب برای مراقبت از وضعیت حق” آن Schuchat اصلی معاون مدیر CDC گفت: در روز سه شنبه شنوایی. “در شرایطی که ما می توانیم نگه داشتن مردم از سیستم بهداشت و درمان جسمی می تواند در همه مورد علاقه است.”

وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 نفر از coronavirus در ایالات متحده و این ویروس شروع به گسترش در میان افرادی که به چین سفر کرده که در آن شیوع نشات گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im