“ما در حال رفتن به این بازگشت’: بایدن چرخش نوادا پایان جلوتر از باید برنده کارولینای جنوبی

جو بایدن به نظر می رسد که ریشه حجامت از سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری در نوادا به طور موقت اما معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد در کارولینای جنوبی در هفته آینده و فراتر از آن.

بایدن 77 با دریافت 19 درصد از نوادا شهرستان کنوانسیون نمایندگان در روز شنبه بعد از ظهر قفقاز با 4 درصد از حوزه گزارش. اگرچه رای نهایی شمارش ملی و نماینده تعداد هنوز به طور نهایی که عملکرد او را در مقام دوم — به خوبی پشت نوادا برنده و 2020 پیشتاز برنی ساندرز 78 با 45 درصد است.

“ترجمه آن را برای من گفت:” در لاس وگاس در شب شنبه با یکی از حامیان فریاد که او “بچه باز گشت” یک نام مستعار برای رئیس جمهور سابق بیل کلینتون. “در حال حاضر ما در حال رفتن بر روی کارولینای جنوبی و پیروزی و پس از آن ما در حال رفتن به این پشت!”

دو دوره معاون رئیس جمهور در زمان نوسانات متعدد در ساندرز سناتور ورمونت در طول خود را با تشکر از شما آدرس.

“I ain’t a socialist, I ain’t a plutocrat — من یک دموکرات — و به آن افتخار می شود.” “و من به شما قول می دهم من صحبت کردن در مورد در حال اجرا در مقدماتی حزب دموکرات در برابر او در سال 2012” او افزود: با اشاره به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

بایدن نیاز به یک قوی در نوادا سوم مسابقه دموکراتیک اولیه و برای اولین بار در غرب اندازه گیری رای دهندگان احساسات در میان دولت با نفوذ جامعه لاتین. به قفقاز شد و حتی مهم تر به او پس از سوم خود در کاخ سفید پیشنهاد در زمان ضرب و شتم در عمدتا سفید آیووا و نیوهمپشایر.

36-سال دلاور سناتور هفته گذشته پیش بینی کرد اول یا دوم-محل برساند. تیم او امیدوار بود او نوادا تفرج کمک خواهد کرد خود را تقویت electability استدلال با توجه به حیاتی اقلیت دموکرات به حزب را در انتخابات شانس. همچنین ثابت به عنوان یک فرصت برای ایجاد حرکت و تشویق خیرین برای رسیدن به جیب خود را به عنوان او و کارکنان خود را آماده برای کارولینای جنوبی شنبه آینده و زمانی که 14 سه شنبه متحده وزن در دموکراتیک نژاد سه روز بعد در تاریخ 3 مارس.

“این کمپین این است که فقط شروع کار است,” او گفت: حوزه کاپیتان در یک جلسه آموزشی در لاس وگاس در جمعه انعکاس نظرات او در اوایل این هفته.

پس از سرخوردن در نظر سنجی های ملی بایدن وضعیت ممکن است نگرانی ایجاد دموکرات تهوع در مورد چشم انداز ساندرز سوسیالیست در ادامه به دندانه دار کردن نمایندگان به عنوان مرکز-چپ نامزدهای رقابت برای تسلط هنوز شلوغ میانه خط. هر دو سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار, 78 و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, 38, هشدار داده اند, از خطرات ارائه شده توسط مرکز-چپ حامیان نیست coalescing پشت یک مدعی.

“رها کردن جو! رها کردن جو! رها کردن جو!” شعار hecklers در بایدن شهر نیویورک جمع آوری کمک در روز ولنتاین.

برخلاف برخی رقبا که پژوهشگر جوش در کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده بایدن رفت و همه در نوادا که در آن بر خلاف نیوهمشایر او ماند برای نتایج.

هر چند او نتوانست مانع حمایت از, نوادا, آشپزی, اتحادیه اروپا, او به نظر می رسید رو به با پشتیبانی که توسط جمعیت بزرگتر در رویدادهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان پشتیبان گیری از لاس وگاس خورشید و نماد موسیقی پاپ Cher.

“آنها بچه های بد, آنها نه تنها دموکرات ها گفت:” در لاس وگاس از رادیو فردا و ساندرز یکی از مثال های خود را قاطعانه تر استقرار در دنباله و در یک چشم انداز مثبت از رسانه ملی ظاهر.

در حال حاضر بایدن مجموعه مناظر خود را در کارولینای جنوبی باید برنده مسابقه برای او برای زنده ماندن به عنوان یک کاخ سفید امیدوار.

“او نیاز به پیروزی در کارولینای جنوبی نشان می دهد که فلسفه خود را در مورد کمپین درست است” خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn یک kingmaker در دولت گفت: MSNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im