گزارش آب و هوا: دوش مارس کلاه در شب درجه حرارت در شرق و جنوب این هفته

وجود ندارد و حداکثر دما هشدار برای کرالا امروز (یکشنبه) حتی به عنوان روز درجه حرارت پیروز محسوسی بالاتر از نرمال (3.1-5.0 درجه سانتیگراد) در تعدادی از مکان های. اما بین المللی مدل پیش بینی ها نشان می دهد کرالا نیز ممکن است بهره مندی از یک دور از دوش طول دوره 12 روزه که در اوایل بهار است که به احتمال زیاد آوردن به نقاط مختلف کشور است.

آمریکا مرکز ملی برای محیط زیست پیش بینی iconcurs گفت که دوش باعث عبور غربی اختلال خواهد مهاجرت به شرق و اندام گسترش به سمت جنوب در امتداد شرق خواهد ساخت بیشتر توده همراه Bihar, Jharkhand, شرق, Madhya Pradesh, Chattisgarh لزبين آندرا پرادش تامیل نادو و در قسمت های غربی به کرالا (تا مارس 9 تا که پیش بینی در دسترس هستند). این خواهد آمد اندام تحتانی فشار و ابرها rustles تا آب و هوا در اطراف آن در حالی که کاهش خود را به یک رژیم مرطوب بادها باد از خلیج بنگال در امتداد شرق هند است.

مرطوب, آب و هوای تا مارس 13?

دیگر مدل های بین المللی پیشنهاد کرد که فصلی معمولی تا خشک پچ آغاز خواهد شد و از 13 مارس تا آوریل 22 و به معنای واقعی کلمه شرایط گرم از مارس 23 مارس 1, به خصوص برای افراطی در جنوب شبه جزیره جنوبی کرالا و مجاور تامیل نادو). این APEC آب و هوا مرکز بوسان بیشتر یا کمتر موافق با این چشم انداز جنوب شبه جزیره. اما مرطوب بسیار مرطوب, شرایط پیش بینی می شود در ماه مارس را به عنوان یک کل در جامو و کشمیر هیماچال پرادش, Uttarakhand, پنجاب, Haryana, دهلی نو, و کوهپایه های, Uttar Pradesh, BIhar, Jharkhand و غرب بنگال و آسام و مگالایا.

هند و هواشناسی بخش (آی) گفت که نور متوسط باران/برف دریافت کرده بود در بسیاری از مکان های بیش از Uttarakhand و در مکان های جدا شده بیش از هیماچال پرادش دیروز (شنبه). نور متوسط باران/ابری ثبت شد در بسیاری از مکان ها بیش از شرق اوتار پرادش; در چند مکان بیش از Haryana, Chandigarh; تپه در غرب بنگال و هند در مکان های جدا شده بیش از پنجاب غرب اوتار پرادش Madhya Pradesh, Jharkhand و تامیل نادو.

عبور غربی اختلالات

IMD توضیح داد: در این زمینه در حال ظهور آب و هوا برای نقاط کشور به شرح زیر است. تلاقی westerlies از غربی اختلال و easterlies از خلیج بنگال باعث می شود نور/وزش پراکنده به نسبتا گسترده باران و یا ابری همراه با رعد و برق بیش از Odisha, Jharkhand, بیهار و بنگال غربی از امروز (یکشنبه) به شنبه نسبتا گسترده به گسترده باران و یا ابری در سراسر شمال شرقی متحده از فردا (شنبه) تا چهارشنبه. بارش باران های سنگین که بیش از Odisha در طول روز دوشنبه و سه شنبه و بیش از چتیسگر در روز دوشنبه.

جدا شده یا رگبار تگرگ پیش بینی امروز و فردا بیش از Chhattisgarh, بیهار و Jharkhand. در ارتباط با بالا باران با رعد و برق و بادهای توفانی با سرعت رسیدن به 30-40 کیلومتر/ساعت است به احتمال زیاد بیش از شرق اوتار پرادش; بیش دشت, West Bengal در فردا (دوشنبه); بیش از آسام و مگالایا در روز سه شنبه و چهارشنبه و بیش از Nagaland, مانیپور, میزرم و تریپورا در روز چهارشنبه. این جدا یک تغار (طویل منطقه از فشار پایین) گسترش از جنوب Madhya ماهاراشترا به شمال شرق, Madhya Pradesh, که جرقه دوش یا نور بارندگی بیش از شرق, Madhya Pradesh و Chhattisgarh امروز و فردا (یکشنبه و دوشنبه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>