اخبار آب و هوا: مرطوب طلسم برای Odisha, West Bengal, Bihar, Jharkhand, N-E متحده از دوشنبه

شمال غرب هند و مجاور مرکزی هند در حال حاضر تحت یک طلسم بارش/بارش برف رعد و برق, رعد و برق, طوفان یا رگبار تگرگ و باد شدید تحت تاثیر فعال غربی اختلال. داشتن سفر تمام راه را از مدیترانه به عراق و ایران و افغانستان و پاکستان و وارد شمال غرب هند سه روز پیش این اختلال در حال حاضر در حال حرکت بیشتر به سمت شرق به سمت شرق و شمال شرق هند است.

در این دور حرکت اختلال و همراه ابرها دوباره شروع به بلند کردن اجسام به درجه حرارت بیش از شمال غرب هند و غرب هند و آسیای مرکزی و هند است. اما این ممکن است روند کاهش از فردا (دوشنبه) به عنوان یک تازه فعال غربی اختلال چک در سراسر مرز پاکستان. از این (یکشنبه) صبح آن را به ارمغان آورده است تا ابرها به چترال Char Bagh و گلگت در پاکستان است.

باران و رعد و برق برای شرق و شمال شرق

در همین حال به سمت شرق حرکت غالب اختلال خواهد آورد نور متوسط-پراکنده به نسبتا گسترده بارش در شمال شرقی آمریکا و نور متوسط-جدا شده به صورت پراکنده بارندگی بیش از Odisha بنگال غربی هند, Bihar و Jharkhand از امروز (یکشنبه) به طول 4 مارس (چهار شنبه) یک هند هواشناسی بخش (آی) گفت: به روز رسانی.

جدا رعد و برق همراه با رعد و برق است به احتمال زیاد بیش از Odisha بنگال غربی هند, Bihar, Jharkhand,

آروناچال پرادش, آسام, مگالایا, Nagaland, مانیپور, میزرم و تریپورا از فردا (شنبه) تا چهارشنبه.

همگرایی westerlies از اختلال با easterlies از خلیج بنگال را نور باران در مکان های جدا شده با جدا رعد و برق و روشنایی در جنوب کشور کارناتاکا و کرالا در روز دوشنبه و سه شنبه. این نیز نشان می دهد که عمق و دامنه فعال غربی اختلال کمک بادهای غربی برای ضربه به سواحل کرالا و کارناتاکا به جنوب غرب کشور است.

تازه اختلال فعالیت از شنبه

IMD تایید چشم انداز جانشین فعال غربی اختلال را تحت تاثیر قرار تپه از شمال غرب هند از روز سه شنبه و مجاور دشت از روز بعد. این امر باعث وزش نسبتا گسترده به گسترده بارش/بارش برف با جدا رعد و برق و رعد و برق بیش از تپه ها و بیش از پنجاب, Haryana, Chandigarh, دهلی نو, و, Uttar Pradesh از طول پنج شنبه به پنج شنبه (5 مارس تا 7).

این به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال آرامش در غربی اختلال فعالیت بعد درجه حرارت ممکن است شروع به افزایش است. جنوب هند و شبه جزیره هند در حال حاضر احساس گرما. رسیدن بهار قرار دادند تا جیوه بیش از شبه جزیره هند با ملگن (Madhya ماهاراشترا) ضبط بالاترین درجه حرارت در طول روز از 36.6 درجه سانتیگراد دیروز (شنبه) در حالی که اهمدنگر (دوباره, Madhya ماهاراشترا) ثبت بالاترین شب درجه حرارت 11 درجه سانتیگراد است. درجه حرارت بالا رژیم در حال گسترش است و از جنوب و مناطق ساحلی به داخل کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>