پوشیدن ماسک, حفظ, اجتماعی-فاصله: CM Palaniswami درخواست به مسافران

تامیل نادو وزیر K Palaniswami در روز پنج شنبه صورت گرفت با تعجب مسافران از دولت اتوبوس در Coimbatore هنگامی که وارد خودرو و خواسته آنها را به امن با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی-فاصله برای مبارزه با کروناویروس.

Palaniswami بود که در اینجا به نقد و بررسی پروژه های انکشافی و Covid-19 وضعیت ساخته شده تعجب بازرسی در یک پایانه اتوبوس در Coimbatore همراه با مدیریت شهری وزیر SP Velumani.

تعامل با برخی از زنان مسافران او وارد یک اتوبوس و توصیه می شود مسافران به پوشیدن ماسک برای محافظت از خود از عفونت است. او همچنین در بازدید از برخی از خرده مغازه ها و بررسی کیفیت ماسک صورت به فروش می رسد وجود دارد و پرسش در مورد کسب و کار.

قبلا صحبت با خبرنگاران Palaniswami گفت: تا کنون 36,905 مردم قرار گرفته بودند Covid-19 آزمون در منطقه و 292 مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت و 112 تحت درمان است.

اشاره کرد که با 10 تست مراکز 2000 نفر هستند تحت تست روزانه او گفت: با توجه به سخت اقدامات انجام شده توسط دولت و دولت های منطقه گسترش بیماری شد و تحت کنترل کامل است.

پس از بررسی Avanashi-Athikdavu آب طرح پروژه وزیر گفت: این امر می تواند پایان ماه دسامبر حتی به عنوان کشاورزان در منطقه قرار داده بود به برخی خواسته است.

در مشاوره با کرالا دولت Anamalayar-Nallaru پروژه آب تحت PAP طرح را اجرا کرد. در پروژه های در حال انجام از جمله شهر هوشمند پروژه گفت کویمباتور منطقه توجه بیشتر و پروژه ها از خانه خود را در منطقه از سالم.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *