“ما دیدن نور در انتهای تونل’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما در نزدیکی ” اوج ” از coronavirus همه گیر

رئیس جمهور تهمت شهروندان ایالات متحده هشدار داد که مبارزه با کروناویروس در حال رفتن به گرفتن سخت تر و قبل از آن آسان تر می شود.

تهمت به یک کنفرانس مطبوعاتی در جریان مبارزه با این بیماری همه گیر در روز یکشنبه گفت که یک “اوج” در COVID-19 ویروس موارد نزدیک شد. رئیس جمهور همچنین گفت: 1.67 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده شده اند تست شده برای این بیماری بیشتر در مطلق از هر کشور دیگری است.

“در روز های آینده امریکا را تحمل اوج وحشتناک این بیماری همه گیر. رزمندگان ما در این نبرد مرگ و زندگی و باور نکردنی پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه است. ما تعهد به آنها را از ما قدردانی ابدی و جاودانه پشتیبانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ایالات متحده ثبت کرده است تقریبا 336.000 در موارد coronavirus و 9,600 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. نیویورک است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده شامل حدود یک سوم از موارد و نزدیک به نیمی از مرگ و میر.

“ما دیدن نور در انتهای تونل. همه چیز اتفاق می افتد. همه چیز اتفاق می افتد. ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de