“ما نیاز به کسی’ به ‘درمان ما’: Beto o’rourke خود را می اندازد تگزاس, حمایت بایدن

Beto o’rourke بازگشت به تایید جو بایدن در سه شنبه شب.

“ما نیاز به کسی که می تواند ما را با هم و ما را شفا دهد. ما نیاز به کسی که می تواند در بازگرداندن اقتدار اخلاقی ایالات متحده” سابق تگزاس کنگره گفت: در بایدن تجمع در دالاس. “ما نیاز به جو بایدن.”

شکست خورده 2020 دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری, El Paso, بومی, 47, بهینه سازی قدیمی خود را از بیخ و بن سخنرانی به ذکر است نماینده-غنی تگزاس را با مسائل بهداشت و درمان و پوشش آن سیل اخیر از خشونت اسلحه و گفت بایدن این مرد برای کمک به دولت در مقابله با آنها. او همچنین تصریح کرد که رئیس جمهور تهمت مطرح “یک تهدید وجودی برای کشور” قبل از تگزاس دموکرات در وزن اولیه روز سه شنبه همراه با 13 کشورهای دیگر و آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا است.

توجه داشته باشید سبکتر o’rourke, که, کاهش یافته دموکراتیک رقابت برای کاخ سفید در ماه نوامبر گذشته به جمعیت گفت او که قرار بود برای نشان دادن بازدید کنندگان برخی از تگزاس مهمان نوازی.

“من می خواهم به درمان جو و جیل راست. ما در حال رفتن به آنها را به کلاس جهانی غذا امشب. وجود دارد یک Whataburger کمتر از نیم مایل از اینجا,” او گفت: با اشاره به جو بایدن همسر جیل بایدن.

در یک روز آشغال با تاییدیه بایدن ملحق شد در دالاس توسط ctq مینه سوتا سناتور که متمایل ریاست جمهوری مشاجره اوایل روز دوشنبه.

Klobuchar, 59, نام دموکرات ها به “دست در دست به جای انگشتان اشاره” به عنوان جناح یکی شدن پشت بایدن و یا سوسیالیستی برنی ساندرز. او هم آمیختن او درخواست تجدید نظر برای وحدت با ستایش برای دو دوره معاون رئیس جمهور شعار خود را “نجابت” و “کرامت است.”

“ما در حال رفتن هرگز به خارج تقسیم تقسیم قوا. ما باید بهتر از آن است چرا که اگر ما به صرف چهار ماه آینده تقسیم حزب ما,” او گفت: “ما صرف چهار سال آینده تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدا کردن این کشور است.”

Klobuchar یکی از کشت و دموکرات ها را به پشت ایستاده بایدن در تلاش برای انکار سناتور ورمونت نامزدی, شوخی آن را به خوبی در یک مرحله با بایدن زمانی که آن را یک بحث است.

بایدن 78 پاسخ بعد در رویداد “با تشکر از شما برای حمایت و مردمی بود, من شوخی کرده است. او برنده تمام بحث” اشاره به خود بسیاری از مبارزات در قالب.

Sanders, 78, می ایستد احتمال توقیف تعداد زیادی از نمایندگان در سه شنبه اما نمی رسیدن به 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای تبدیل شدن به آینده دموکراتیک پرچمدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>