ما باید صادق و قابل اعتماد راستگو اطمینان رهبری: جو بایدن

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن روز دوشنبه گفت که او خواهد بود یک پل به یک نسل جدید بازسازی این کشور مقادیر زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن خروج از کشور به رهبران.

“من نظر خودم را به عنوان یک پل نه به عنوان هر چیز دیگری” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در یک تجمع در دیترویت که در آن او پیوست توسط سه جوان سیاستمداران که همه دیده می شود به عنوان رقیب به همسر در حال اجرا. سناتور کالیفرنیا کامالا هریس, New Jersey, سناتور کوری بوکر به عنوان به خوبی به عنوان فرماندار میشیگان گرچن Whitmer که همه تایید بایدن پس از خود را برنده بزرگ در سوپر شنبه.

“وجود دارد یک نسل کامل از رهبران شما را دیدم ایستاده پشت سر من. آنها آینده این کشور است.” بایدن 77 است به طور کلی تمایلی به بحث در مورد سن و سال او اصرار دارد که او در سلامت خوب است و قادر به رسیدگی به rigors از مبارزات انتخاباتی و ریاست جمهوری است. او جوانتر از دو نامزد اصلی برای نامزدی حزب دموکرات. برنی ساندرز است 78. اما با سه سیاستمداران در 40s و 50s پیوستن به او در مرحله بایدن اصرار داشت که او در تلاش برای تحت الشعاع قرار دادن آنها را به زور از تهمت و ایجاد ثبات در این کشور تنظیم صحنه برای یک نسل جدید است.

“در این لحظه وقتی ترس زیادی در این کشور که در آن ما باید شرایطی که در آن در واقع رهبری آمریکا است که به نام به سوال ما باید صادق و قابل اعتماد راستگو, اطمینان بخش, رهبری,” او گفت:. “و این چیزی است که اگر من افتخار داده بودن رئیس جمهور من به شما قول می دهم من را به ملت و جهان است.”

بایدن درخواست تجدید نظر بود به خصوص قابل توجه در آینده دقیقه پس از سخنرانی او را قطع دو مجموعه از معترضان جوان. یک گروه متنبه او برای حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی است که در کلمات خود را “کشته مشاغل”. دیگر از آب و هوا گروه حمایت از طلوع آفتاب حرکت برگزار شد نشانه خواستار سبز معامله جدید است. “ما نیاز شما. ما به شما نیاز دارند. پیوستن به ما,” او گفت: آنها را در یک نقطه. اما در دیگر او اظهار تاسف کرد “ما باید بسیاری از دیوانه مردمی در اطراف.”

بایدن صحبت کرد در آستانه مقدماتی در شش آمریکا — میشیگان, آیداهو, Missouri, می سی سی پی, داکوتای شمالی و واشنگتن — که در آن او به دنبال گسترش سرب او تعلق یک هفته پیش در روز سه شنبه.

بایدن آگهی در میشیگان

میشیگان است نماینده-دولت غنی رای گیری در روز سه شنبه با 125 رقابت. بایدن منجر اخیر میشیگان سنجی رساندهاند اما مبارزات انتخاباتی خود را با احتیاط پایین مردم در انتخابات به ویژه در میان رای دهندگان سیاه.

نظر سنجی فقط قبل از متحده 2016 اولیه نشان داد, هیلاری کلینتون با یک سناتور سندرز اما کم مردم در انتخابات در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی به پایان رسید تا به ساندرز پیروزی باریک.

هریس بود که ظاهر می شود با بایدن برای اولین بار از حمایت او تکرار این ایده که میشیگان خواهد بود کلید. “زمانی که من در این دولت آن bellwether آن اندازه گیری که چگونه امریکا در حال انجام است و چه آن را قادر به انجام,” او گفت:. ظاهر او در روز دوشنبه بود که او برای اولین بار بایدن پس از تعطیلات آخر هفته خود را حمایت از او.

واشنگتن بعدی بزرگترین دولت با 89 نمایندگان در خطر است. ساندرز حد انتظار بوده است به خوبی وجود دارد اما بایدن به دست آورده زمین زیر تحکیم دموکراتیک زمینه است.

پیش از آن در شب بایدن صحبت کرد و به 350 نفر در دیترویت باشگاه ورزشی برای 1 ، 000 $به$2,800-a-سر جمع آوری کمک. “من نمی خواهد اجازه دهید شما را” به او وعده داده شده مخاطبان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de