ما نیاز به تمرکز بر اقتصاد و نبرد Covid-19: PM می گوید CMs

به عنوان هند وارد هفته پایانی این مستند نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه منتقل به رئیس های مختلف وزرای ارشد که هند باید به اهمیت اقتصاد و حتی به عنوان ملت در برابر coronavirus.

در یک ویدئو کنفرانس در جلسه چهارم چنین تعامل از مارس 22 هنگامی که او برای اولین بار صحبت کرد و به آنها در گیر مودی تاکيد متحده برای به اجرا درآوردن تجویز دستورالعمل صرفا در coronavirus نقاط مناطق دولت در بیانیه ای گفت.

مودی تاکید کرد که مستند است “به همراه داشت نتایج مثبت به عنوان کشور موفق به نجات جان هزاران نفر در گذشته یک و نیم ماه” آن را گفت.

“نخست وزیر گفت که این کشور دیده می شود دو مستندات تا به حال هر دو متفاوت در جنبه های خاصی و در حال حاضر ما باید به فکر می کنم از راه پیش رو است. او گفت که طبق کارشناسان تاثیر coronavirus باقی خواهد ماند و قابل مشاهده در ماه های آینده” در این بیانیه اضافه شده است. او همچنین گفت که ماسک و صورت را پوشش می دهد را تبدیل به بخشی از زندگی مردم در روز های آینده با اضافه کردن هر هدف باید برای اطمینان از پاسخ سریع تحت شرایط فعلی.

در میان کسانی که در حال حاضر در حوزه مجازی دیدار, شامل, صفحه اصلی وزیر آمیت شاه, وزیر بهداشت Harsh Vardhan و مقامات ارشد از سازمان بنادر و دریانوردی و اتحادیه وزارت بهداشت.

 

رئیس وزیران که در جلسه حضور داشتند شامل Arvind Kejriwal (دهلی), Uddhav Thackeray (Maharashtra), E, K Palaniswami (تامیل نادو), کنراد Sangma (مگالایا) Trivendra سینگ Rawat (Uttarakhand) و یوگی Adityanath (اوتار پرادش).

خروج تدریجی?

منابع در دولت بود در روز یکشنبه نشان داد که علاوه بر بحث در مورد راه رو به جلو در برخورد با این بیماری همه گیر نخست وزیر و CMs نیز می تواند تمرکز بر روی یک “مدرج” خروج از مستند.

در یک صدای جیر جیر در دوشنبه نخست وزیر ترکیه گفت: مودی و رئیس وزرای خواهد شد بحث در مورد جنبه های مربوط به COVID-19 وضعیت.

در ماهانه خود را Mann ki Baat آدرس رادیو در روز یکشنبه نخست وزیر گفت که هند در وسط ‘yudh‘ (جنگ) و تأکید کرد که مردم باید همچنان مراقب باشید و احتیاط است.

 

خود را توجه داشته باشید از احتیاط آمد در میان تدریجی معافیت اعطا شده توسط این مرکز و ایالات متحده برای احیای فعالیت های اقتصادی.

“من مصرانه از شما برای گرفتن رای. شما باید خود را بیش از شور و شوق نمی کنم که اگر coronavirus هنوز نرسیده شما, شهر, روستا, خیابان یا محل کار آن است که نمی خواهید برای رسیدن به در حال حاضر. هرگز چنین اشتباه. تجربه جهانی به ما می گوید زیادی در این راستا” مودی گفت: در حالی که اشاره به یک محبوب هندی اصطلاح ‘Sawdhani hati, durghatna ghati’ (اعتصاب فاجعه هنگامی که شما خود را کاهش غلظت).

مرکز و دولت ارائه شده اند تدریجی معافیت برای افزایش فعالیت های اقتصادی و همچنین به منظور کمک به مردم به عنوان برخی از کشورها می خواهند آرامش بیشتر در مناطقی که دیده می شود چند و یا هیچ coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de