“ما رهبران نگه پاسخگو’: Esper دفاع شلیک نیروی دریایی کاپیتان که هشدار در مورد کوروناویروس گسترش

وزیر دفاع علامت Esper دفاع نیروی دریایی تصمیم به آتش کاپیتان یک ناو هواپیمابر هسته ای که خواست رهبری نظامی به عمل سریع تر برای محافظت از خدمه خود را از coronavirus.

سابق سروان. برت Crozier فرمان U. S. S. تئودور روزولت قبل از او از کار اخراج شد در روز پنج شنبه. روز دوشنبه Crozier با ارسال نامه ای به برترین مقامات نیروی دریایی درخواست کمک خود را تخلیه ملوانان از حامل خود و پاکسازی این کشتی پس از ده ها تن از خدمتگزاران در 400 نفر خدمه آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

این روزولت لنگر انداخت در گوام پس از coronavirus داشت به ملوانان در هیئت مدیره از جمله کاپیتان خود را. نیروی دریایی در حال حاضر کار به offload بسیاری از ملوانان به انزوا چهارم در ساحل در حالی که خدمه اسکلت باقی می ماند در روزولت به مدیریت راکتور هسته ای و پاکسازی کشتی.

Esper به نظر می رسد در سی ان ان روز یکشنبه و گفت: از بین بردن Crozier لازم بود برای حفظ پاسخگویی.

“بر این اساس بود که در نظر او است که او از دست داده بود ایمان و اعتماد به نفس در کاپیتان بر اساس اقدامات خود را. آن را پشتیبانی شده توسط نیروی دریایی رهبری” Esper گفت. “و من فکر می کنم این فقط یک مثال دیگر از ما چگونه نگه رهبران مسئول اعمال خود است.”

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اخراج Crozier برای ارسال نامه ای که تصمیمات سریعتر اقدام به نجات خدمه خود را. Modly گفت که Crozier شکست خورده به دنبال مناسب زنجیره ای از فرمان به درخواست خود را با توجه به سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de