For microbanking, we have extended it for everybody as they would need it the most.برای microbanking ما تمدید آن برای همه به عنوان آنها به آن نیاز دارید بیشتر.

توسط Hariprasad Radhakrishnan

این Covid-19 بحران یک فرصت خوب برای کسب و کار برای برنامه ریزی برای آینده به عنوان بسیاری از مدل های کسب و کار و مشتری رفتار در حال انتظار برای تغییر در این ارسال بحران سناریو می گوید: Nitin Chugh MD و مدیر عامل شرکت Ujjivan کوچک سرمایه گذاری بانک. در مصاحبه با Hariprasad Radhakrishnan, Chugh گفت که این بانک به تصویب رسید انتخاب کردن بازپرداخت توقف سیاست برای آن microbanking مشتریان به عنوان آنها به آن نیاز دارید بیشتر در حالی که دیگران آن را انتخاب کرده است انتخاب کردن در سیاست. گزیده ای:

اخبار مرتبط

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این مستند را تحت تاثیر قرار کیفیت دارایی خود را خرد کتاب است ؟ چه شده است که تاثیر خود را در روستایی وام گیرندگان ؟
وام گیرندگان آسیب دیده اند و در همه جا و نه فقط در روستایی وام گیرندگان. اما در مورد ما بسیاری از وام گیرندگان ما اجرای کسب و کار خود را در حالی که بسیار کوچکی از وام گیرندگان وابسته به درآمد روزانه خود را. به عنوان و هنگامی که مستند است بیش از این کسب و کار باید قادر به عقب بر گردیم در مسیر سریع تر از افرادی که وابسته به دستمزد روزانه. این سخت است برای گفتن که چگونه آنها در حال رفتن به نهفته باشد. با توجه به اینکه ما تا به حال به خوبی اجرا کتاب تمام این زمان من فکر می کنم ما بهتر خواهد بود و به خوبی آماده شده است.

باید خود را بازپرداخت تحت تاثیر قرار شده است تا کنون ؟
ما تا به حال برای متوقف کردن ما بازپرداخت قرضه های کوچک یک روز قبل از این مستند اعلام شد. در 23 مارس خود ما زمینه عملیات متوقف شد. وجود دارد بسیار کوچکی است که می آید از طریق دیجیتال بازپرداخت. برای تمام اهداف عملی میکرو-بانکی وجود دارد بدون بازپرداخت در حال حاضر. در هر صورت وام در حال توقف.

چگونه است Ujjivan نورد از مهلت قانونی به آن وام گیرندگان ؟
برای بیشتر پرداخت ها در حال حاضر آمده است. بازیابی است به دلیل مارس و آوریل و برای کسانی که بازپرداخت نشده در ماه مارس است. برای microbanking ما تمدید آن برای همه به عنوان آنها به آن نیاز دارید بیشتر. برای دیگر کسب و کار, پیشنهاد برای همه, اما مشتریان باید به یک درخواست. ما در حال رسیدن به مشتریان و برخی از آنها در حال تماس با ما. ما در حال بدست گرفتن این درخواست از مشتریان که نیاز و ایجاد تغییرات در سیستم. برای microbanking آن است که انتخاب کردن اما همه مشتریان دیگر مجبور به انتخاب کردن در برای توقف.

این بانک چه استراتژی برای رسیدگی به بحران ؟
استراتژی ما این است که برای اطمینان از رفاه کارکنان و مشتریان در این زمان. ما را در یک مجموعه ای از قدرت تیم ها در محل. ما در حال ساخت یک مقدار زیادی از کمک رسانی به مشتریان خود و ارائه آنها را به رایگان مشاوره دکتر برای بررسی در هر نوع از علائم نزدیک به دو هفته پیش است. ما ارشد مدیریت و منابع انسانی تیم در حال بررسی بر روی کارکنان ما به خوبی بودن. ما شاخه های عملیاتی بسیار محدود کارکنان. تداوم کسب و کار برنامه های کاربردی و خود پرداز atm در حال کاربردی است. ما نیز در تماس با سپرده طرف مشتریان ما. ما را تشویق مشتریان به استفاده از کانال های دیجیتال. این زمان فرصت خوبی را برای ما به برنامه ریزی برای راه های مختلف در حال اجرا کسب و کار ما در آینده به دلیل بسیاری از مسائل تغییر خواهد کرد پس از این. ما تغییرات زیادی در مدل های کسب و کار و مشتری رفتار. ما باید بهتر آماده برای ارسال بحران سناریو.

زمانی که شما انتظار پرداخت را انتخاب کنید تا ؟
خیلی زود است که بگویم در حال حاضر. اگر من باید به بالا وام به مشتریان را تکرار آن را نمی خواهد نیاز به یک چهره به چهره تعامل و تلفن تعامل ممکن است به اندازه کافی خوب. شاید آنها می تواند به ترمیم سریع تر است. اگر آن است که یک مشتری جدید یک چهره به چهره تعامل مورد نیاز خواهد بود. یک بازدید میدانی مورد نیاز است برای وام در برابر اموال و یا یک وام کسب و کار است که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. ما را ببینید که چگونه آن را بازی می کند. ما سطح آمادگی را ادامه خواهد داد به بالا است.

آیا شما فکر می کنم وجود دارد می تواند مسائل اطراف سپرده ثبات در سرمایه گذاری بانک ها با توجه به بحران ؟
من نمی خواهم به generalise اما کوچک سرمایه گذاری بانک ها به عنوان امن و پایدار و قابل اعتماد به عنوان هر دسته از بانک ها. اگر در همه ما دیده می شود این نگرانی در برخی از بزرگتر بخش خصوصی بانک ها و یک بار در در حالی که در بخش دولتی به بانک ها نیز می باشد. در حال حاضر RBI فرماندار مطمئن است که مردم نباید نگران سپرده های خود را در هر یک از بانک ها. کوچک سرمایه گذاری بانک ها به مراتب بیشتر تنظیم شده از بانک جهانی است. وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که وجود دارد کمتر امنیت وجود دارد. Ujjivan دارای بالاترین نسبت کفایت سرمایه از 28.3%. ما در حال قوی از نظر کیفیت نمونه کارها, حکومت و مدیریت است. مشتریان این باور در ما. هیچ یک از مشتریان نگران بودند و نمی آمد تا ما را به این سوال بپرسید. بنابراین ما نمی هر گونه مسئله در سپرده.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im