‘ما نمی تایید این کلمات’: Tucker Carlson تماس نظرات توهین آمیز از سابق منجر نویسنده ‘اشتباه’

Tucker Carlson علنا در پاسخ به استعفای او منجر نویسنده ای که نوشته شده نژادپرستانه و جنسیتی اظهارات آنلاین.

فاکس نیوز میزبان خطاب بلیک نف خروج در طول نمایش خود را در روز دوشنبه. نف پایین پا در جمعه بعد از آن آمد به نور است که او به طور مخفیانه از ارسال نظرات توهین آمیز آنلاین.

“چه بلیک نوشت: ناشناس اشتباه بود. ما اصلا تایید این کلمات. آنها هیچ اتصال به نشان می دهد. این اشتباه است که برای حمله به مردم برای کیفیت آنها را کنترل نمی کند. در این کشور ما قضاوت مردم برای آنچه انجام می دهند نه برای آنها چگونه متولد شدند. ما اغلب می گویند که چون ما به این معنی است. ما همچنان به دفاع از آن اصل اغلب به تنهایی در میان ملی, اخبار, برنامه های, به دلیل آن ضروری است. هیچ چیز مهم تر است. بلیک سقوط کوتاه از که استاندارد و او به پرداخت یک قیمت برای آن” کارلسون گفت.

“اما ما همچنین باید اشاره به ghouls در حال حاضر ضرب و شتم سینه خود را در پیروزی در تخریب یک مرد جوان که خود عدالت نیز هزینه های خود را,” او ادامه داد. “ما همه انسان هستند. زمانی که ما تظاهر ما مقدس ما در حال دروغ گفتن است. زمانی که ما مطرح به عنوان بی گناه به منظور صدمه زدن به افراد دیگر ما در حال ارتکاب بدترین گناه از همه و ما برای آن مجازات خواهد شد. هیچ سوالی وجود دارد.”

نف ارسال شده بارها و بارها بیش از چند سال در یک وب سایت انجمن به نام AutoAdmit. تنها چند روز پیش او پاسخ داده به موضوع با عنوان “آیا تو اجازه دهید یک جت سیاه و سفید کنگو n—– انجام عمل جراحی لیزیک چشم در تو برای 50 ٪ خاموش؟” او همچنین نوشت: “من نمی لیزیک از به صورت رایگان و بنابراین هیچ.”

نف هنگامی که سرگرم کننده ساخته شده از یک زن او می دانست که تصمیم به توقف او و تخم مرغ و عنوان گذاری خود را در موضوع “فاجعه: WuFlu شیوع خطر می اندازد پیری پتیاره تلاش برای مسدود کردن تخم مرغ است.” در سال 2016 او پاسخ داده به موضوع با عنوان “مری پاپینز گرفتن تجاوز توسط یک بسته از وحشی n—–s در پارک; بچه ها به تماشای” و دیگری با عنوان “DIKES اشتباه C– C–بانک. N—– میآید.”

کارلسون نشان می دهد تبدیل شده است و به بالاترین امتیاز کابل برنامه خبری در امریکا است. نف به تازگی گفته دارتموث فارغ التحصیلان مجله “هر چیزی [کارلسون است] خواندن کردن اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته اولین پیش نویس نوشته شده توسط من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im