“ما ظالمانه جمعیت با هم میلیاردها حیوانات’: جین گودال می گوید coronavirus یک نتیجه از بی توجهی به طبیعت’

یکی از پیشرو, صدای, برای حمایت از حقوق حیوانات در جهان معتقد است که عدم احترام به حیوانات و دنیای طبیعی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول کنفرانس های مجازی در حمایت از آینده او National Geographic, مستند, جین گودال: امید, انگلیسی, primatologist جین گودال سرزنش coronavirus در یک “بی توجهی به طبیعت است.”

“این است که ما بی توجهی به طبیعت و ما بی احترامی از حیوانات ما باید به اشتراک گذاری این سیاره با آن باعث شده است که این بیماری همه گیر. که پیش بینی شده بود چندی پیش” گودال گفت.

[مرتبط: پاپ فرانسیس: Coronavirus می تواند در طبیعت ‘پاسخ’ به انفعال در تغییر آب و هوا]

گودال گفت: تمدن مدرن را ایجاد محیط های که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش. “ما ظالمانه جمعیت با هم میلیاردها حیوانات در سراسر جهان,” او گفت:.

“از آنجا که ما به عنوان نابود کردن اجازه دهید بگویم, جنگل, گونه های مختلف حیوانات در جنگل مجبور به نزدیکی و در نتیجه بیماری در حال تصویب از یک حیوان به دیگری و دوم حیوانات است و سپس به احتمال زیاد به آلوده کردن انسان به عنوان آن است که مجبور به تماس نزدیک با انسان” اضافه شده گودال. “این شرایط که ایجاد یک فرصت برای ویروس ها به پرش از حیوانات در سراسر گونه مانعی برای انسان است.”

گودال گفت: انسان ها باید یاد بگیرند به احترام و جهان طبیعی اگر آنها قصد حفظ آن برای نسل های آینده.

“ما باید درک کنند ما بخشی از جهان طبیعی ما به آن بستگی دارد و به عنوان ما آن را از بین ببرد ما در واقع سرقت آینده از فرزندان ما” گفت: گودال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im