ما اعتقاد داریم که این می تواند دهه هند می گوید دل Technologies’ آمیت Midha

Amit Midha رئيس جمهور APJ & Global Digital شهرستانها دل Technologies معتقد است هند مناسب جمعیت و توانایی های لازم برای تحقق این آینده دیجیتال و رسیدن به $5-تریلیون هدف است.

هند مجموعه خوب خیلی بی پروا و بی هدف به تجمع در کل کشور نسبت به مهاجم هدف تبدیل شدن به یک $5 تریلیون دلار اقتصاد است. Amit Midha رئيس جمهور APJ & Global Digital شهرستانها دل Technologies معتقد است هند مناسب جمعیت و توانایی های لازم برای تحقق این آینده دیجیتال و رسیدن به $5-تریلیون هدف است. “با مهم تمرکز را در هند هند می تواند جهش اقتصاد دیجیتال فاز و در میان بازیکنان برتر جهان,” او می گوید Sudhir Chowdhary در مصاحبه اخیر است. گزیده ای:

با شروع سال مالی جدید می تواند به شما استادانه درست شده در مورد چگونه دل فن آوری های انجام شده در FY20? چه برنامه هایی برای FY21?
FY20 شد یک سال بزرگ برای فن آوری های Dell با کلی درآمد حاصل از $92.2 میلیارد و یک رکورد حمل و نقل از 45 میلیون به علاوه واحد PC. سرور ما کسب و کار نیز با رشد 18 درصد بیش از دو سال گذشته و همچنان به رشد. ما اعتقاد داریم که نرخ رشد این صنعت خواهد شد و همچنان بالاتر از نرخ رشد تولید ناخالص داخلی به دلیل است که ما مجموعه ای از $91-95 میلیارد دلار درآمد سیر برای FY21. با اقتصاد دیجیتال در حال رشد نمایی و دل و فن آوری های خود ادامه خواهد داد به کار به سوی این هدف و فعال کردن مشتریان خود را برای رسیدن به اهداف خود.

اخبار مرتبط

انتقال دیجیتال باقی می ماند بسیار قوی ضروری برای همه نوع از کسب و کار. چگونه است که دل پرداختن به این در APJ به خصوص در هند ؟ دیجیتال تغییر و تحول قرار می دهد فن آوری در قلب یک سازمان محصولات و خدمات و عملیات—برای کمک به سرعت بخشیدن به کسب و کار و رقابتی تمایز خود را – به منظور بهبود تجربه برای مشتریان خود. دل دیجیتال رانندگی Dell فن آوری دیجیتال تحول با منابع و ابزار و فن آوری است که قدرت دل مشتری-اولین سیستم عامل برتری عملیاتی و عضو تیم تجربه است. در هند Aadhaar است که بیومتریک یا IRCTC است که نوآوری کاملا به سرعت در حال گذرنامه Seva یا GST شبکه هستند همه در حال اجرا در دل فن آوری های سیستم عامل است.

این دهه جدید را نمایندگی کند فرصت های زیادی در فن آوری به طور خاص برای APJ و هند است. چگونه است که دل ارزیابی این فرصت و کمک به مشتریان خود اتخاذ این کار جدید مدل?
قبلا وجود داشت حداقل ارتباط بین بزرگ و متوسط اندازه شرکت ها, اما در حال حاضر این اواسط اندازه شرکت و راه اندازی منبع اصلی نوآوری با قابلیت پشتیبانی برای انتقال دیجیتال و یکپارچه سازی. هند در حال حاضر یکی از بزرگترین راه اندازی سازمان ملل و راه اندازی اکوسیستم تبدیل خواهد شد و حتی بزرگتر در چند سال آینده.

برای خدمت به مشتریان بهتر همراه با اجرای فن آوری های جدید شرکت نیاز به تغییر فرهنگ و ارتقاء سازمان ، تکنولوژی توانمند اما آن است که واقعا استعداد و فرهنگ است که کمک خواهد کرد که شرکت های ارائه تجربه مشتری بهتر و متمایز خود را دارند. این که کلید تحول من می گویند 5G در حال رفتن به هنجار هوش مصنوعی خواهد بود در همه جا و چند ابر داده شده است. به اعتقاد ما هیچ مشتری می تواند مدیریت افزایش پیچیدگی داده ها و بار ها و چالش ها که با اقتصاد دیجیتال مگر اینکه آنها را به یک پلت فرم سازگار و یک بنیان قوی بلوک. Dell فن آوری با ترکیبی از دل Dell EMC VMware و محوری را فراهم می کند سیستم عامل و پایه به مشتریان خود را برای رسیدن به اهداف کسب و کار خود.

در چه راه هایی است که دل فن آوری حصول اطمینان از توسعه مهارت و فراهم کردن زیرساخت های راه حل برای کمک به رسیدن به این هدف ؟
هند مجموعه خوب خیلی بی پروا و بی هدف به تجمع در کل کشور نسبت به مهاجم هدف تبدیل شدن به یک $5 تریلیون اقتصاد است. ما اعتقاد داریم که این می تواند دهه هند است. هند حق جمعیتی و توانایی های لازم برای تحقق این آینده دیجیتال و رسیدن به $5 تریلیون هدف است. اگر هوش مصنوعی در آینده به توسعه مربوطه skillsets مردم در تمام جنبه های آموزش و پرورش اکوسیستم ها و موسسات باید به درک آنچه در هوش مصنوعی است که چگونه به استفاده از آن بهتر و نحوه مدیریت آن به عنوان یک نتیجه.

با استعداد ما در حال حاضر دیدن و هند می تواند در داده محور خدمات و نتایج. با مهم تمرکز را در هند هند می تواند جهش اقتصاد دیجیتال فاز و در میان بازیکنان برتر در سطح جهانی.

Dell همکاری با NITI Aayog خود را گل سرسبد ابتکار به نام هدف(اتل نوآوری ماموریت). این همکاری منجر به راه اندازی تعدادی از اتل سرهم بند Labs (ATL) در سراسر کشور است. از طریق اتل سرهم بند آزمایشگاه های دانش آموزان از کلاس 6-12 به معرض فن آوری های پیشرفته و تجهیزات فنی مانند 3D printers, رباتیک, کیت های الکترونیکی و توسعه ابزارهای IoT, سنسور و غیره.

دل را توسعه داده است 3 جامعه Makerspace با هدف الهام بخشیدن و تشویق مشارکت جامعه ترویج افقی تبادل دانش و ارائه اعضای جامعه با دسترسی آسان به منابع برای یادگیری. ما نیز راه اندازی شد دل Kaushal Kendra (مهارت هند lab), state-of-the-art کامپیوتر سخت افزار آزمایشگاه در همکاری با دولت تامیل نادو برای آموزش جوانان در تولید رایانه و خدمات تعمیر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>