ناظر احضاریه گوگل برای هیلاری کلینتون ایمیل

یک محافظه کار فدراسیون فوتبال در خدمت یک دادگاه مجاز احضاریه در گوگل برای وادار کردن این شرکت به دست بیش از همه ایمیل از یک حساب کاربری گوگل است که ممکن است حاوی هزاران نفر از هیلاری کلینتون ایمیل.

قضایی تماشای یک محافظه کار متمایل سی مبتنی بر فدراسیون فوتبال در این هفته اعلام کرد که در آن خدمت کرده بود یک حکم علیه دره سیلیکون شرکت فناوری به عنوان بخشی از آن, آزادی اطلاعات, قانون دادگاه نبرد به دنبال همه کلینتون از ایمیل های زمان خود به عنوان وزیر امور خارجه از جمله دهها هزار نفر که حذف شد از او خصوصی ایمیل سرور.

این گروه به طور خاص حد عالی رساندن در یک حساب ایمیل در گوگل متعلق به پل Combetta این Platte River شبکه اطلاعات فنی متخصص که در تنظیم و مدیریت کلینتون ایمیل سرور و استفاده BleachBit برای کمک به حذف دائم کلینتون پرونده های دیجیتال. شواهد نشان می دهد که Combetta شد به صورت خودکار کپی کردن و حمل و نقل از ایمیل های کلینتون را از سرور ایمیل به کش گوگل بر روی سرور دیگری.

این حکم قضایی از سازمان دیده بان به دنبال هر کلینتون ایمیل از وقت خود را در وزارت امور خارجه از ژانویه 2009 تا فوریه 2013 و خواسته گوگل به دست پرونده بیش May 13.

در طول سی فدرال دادگاه در ماه اوت در ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رویس Lamberth با اشاره به کش گوگل “به نظر نمی رسد که تا کنون بازسازی و جستجو کرد” و پیشنهاد قضایی تماشای “باید به این درخت.”

و در ماه مارس Lamberth مجاز گوگل احضاریه.

“این احضاریه به دنبال کشف ایمیل های جدید پس از آن قطعا مربوط به این که آیا [این] دولت [گروه] انجام شده کافی جستجو” Lamberth گفت. “دادگاه با اعتماد به نفس است که دولت در حال حاضر دارای هر کلینتون ایمیل بازیابی توسط FBI; حتی سال ها پس از FBI تحقیقات آهسته قطره ای از ایمیل های جدید هنوز به توان توضیح داد. به همین دلیل دادگاه معتقد است این حکم ارزشمند خواهد بود و حتی ممکن است کشف اضافی قبلا نامعلومی ایمیل. بر این اساس دادگاه کمک های مالی این درخواست است.”

قضایی سازمان دیده بان جمهور تام Fitton گفت: “یک دادگاه فدرال خسته از دولت و عدالت بخش’ بازی ماهرانه مجاز قضایی سازمان دیده بان احضاریه به گوگل به دنبال سرب در برید.”

به واشنگتن آزما رسیده به گوگل برای نظر.

این حکم در خواست “هر و همه وزرا از جمله فراداده ارسال و یا ارسال و یا از یا ذخیره شده ذخیره شده و یا موجود در حساب جی میل در ارتباط با” CarterHeavyIndustries[at]gmail[dot]com ایمیل حساب توسط Combetta.

Combetta قبلا گفته اف بی آی او ایجاد یک “ساختگی” حساب ایمیل برای انتقال آرشیو ایمیل را در یک صندوق پستی با عنوان “HRC بایگانی” بر روی سرور دیگری. وجود که “ساختگی” حساب ایمیل نازل شد در DOJ بازرس کل Michael Horowitz, این گزارش کلینتون ایمیل بررسی دوبله Midyear آزمون که از او منتشر شد در ماه ژوئن سال 2018 است. Cambetta که با استفاده از نرم افزار طراحی شده برای جلوگیری از پزشکی قانونی بازیابی در حالی که حذف کلینتون ایمیل “حاضر به صحبت می کنند” با DOJ بازرس کل یا کنگره است.

در سال گذشته در مجلس سنا محققان FBI, جامعه اطلاعاتی بازرس کل و بازرس کل وزارت دادگستری قادر به تایید این که آیا نفوذ به کلینتون سرور tookplace و تردید در این ایده است که چین هک آن است.

اوت یادداشت از سنسور. چاک Grassley آیوا و ران جانسون از ویسکانسین نشان داد نگرانی در مورد یک شرکت دولتی نرم کلینتون سرور شد و به احتمال زیاد با توجه به بیش از اتکا به یک جستجوی ساده در گوگل. “کارتر صنایع سنگین” — نام شرکت و ساخته شده توسط Combetta — تا به حال یک نام مشابه به شرکت چینی “شاندونگ کارتر ماشین آلات صنایع سنگین.”

فرانک Rucker سابق تحلیلگر برای جامعه اطلاعاتی را بازرس کل مشاهده شده در اواخر 2015 یا اوایل 2016 از آنچه که او به نام “ناهنجاری” در طول کار خود را مرتبط با بررسی ایمیلهای کلینتون را از سرور ایمیل. Rucker گفت به اعتقاد او مسیریابی اطلاعات از همه اما چهار نفر از 30,490 نسخه از کلینتون ایمیل های او شامل یک مشکوک تعبیه شده آدرس ایمیل.

در نهایت دو بازرس کل گفت: DOJ را ناظر “را شناسایی هر گونه اطلاعات به دست آمده توسط FBI در طول Midyear بررسی و تأمل است که Combetta ساختگی حساب ایمیل همراه بود با یک شرکت چینی و یا چینی دولت است.”

اف بی آی گفت: “تنها قادر به بازیابی برخی از ایمیل های Combetta پاک شدند منتشر شده در تراشه ها جای دادند تا در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه آورده قضایی سازمان دیده بان. کلینتون گفت که او “هرگز دریافت و نه ارسال هر گونه مواد که مشخص شد طبقه بندی شده” اما FBI مدیر James Comey او را به نام عملیات “بسیار بی دقت” و اداره یافت 110 ایمیل را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

Combetta در ابتدا گفت دفتر او نه به خاطر پاک کردن پیام ها و نه شاهد حفظ نظم از کنگره اما بعد از رفت و برگشت آن اظهارات. Combetta داده شد ایمنی توسط وزارت دادگستری در رسیدگی به کلینتون ایمیل سرور.

در اوایل این ماه وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری کاهش یافته است به عضویت کلینتون در تلاش برای متقاعد کردن یک دادگاه تجدید نظر به او اجازه طفره رفتن قاضی دستور قسم خورده رسوب مورد استفاده از یک ایمیل خصوصی و سرور 2012 بنغازی حمله تروریستی است.

“دادگاه موافقت با Judicial Watch — وقت آن است که برای شنیدن به طور مستقیم از وزیر امور خارجه ،” Lamberth حکومت در ماه مارس در حالی که همچنین سفارش سابق کلینتون رئیس ستاد شریل میلز به عزل توسط محافظه کارانه دیده بان.

کلینتون تیم حقوقی پاسخ داد: در ماه گذشته با درخواست یک دادگاه تجدید نظر به منظور کاهش دادگاه به درست چه کلینتون وکلا را دیدم به عنوان یک “نامناسب” و “غیر ضروری” تصمیم گیری است.

وزارت امور خارجه ارائه شده در دادگاه توسط وزارت دادگستری, وکلا, کاهش یافته است, به پیوستن به کلینتون استدلال حقوقی اشاره کرد کلینتون “غیر معمول تصمیم به استفاده از یک ایمیل خصوصی سرور به طور سیستماتیک انجام حجم زیادی از کسب و کار رسمی.”

قضایی سازمان دیده بان می خواهد به سوال کلینتون و میلز در مورد صحبت کردن نقاط به صورت سابق سازمان ملل متحد سفیر سوزان رایس حضور در تلویزیون را نشان می دهد پس از حمله تروریستی به کنسولگری ایالات متحده در بنغازی. اعضای Ansar al Sharia راه اندازی یک حمله هماهنگ در سپتامبر. 11, 2012, کشتن سفیر آمریکا در لیبی کریستوفر استیونس, foreign service officer شان اسمیت و سیا پیمانکاران تایرون وودز و گلن Doherty. کلینتون برنج و دیگران به اشتباه مقصر حمله به یک ویدیو یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im