‘تماشای پشت خود را’: سابق اوباما سناتور نشان می دهد “سوسیالیستی” نیروهای به دنبال نفوذ بایدن VP انتخاب کنید قبل از شروع عملیات کودتا

Former جمهوری خواه ایالت جاد گرگ پیشنهاد “سوسیالیستی” نیروهای در حال تلاش برای متقاعد کردن presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به انتخاب یک چپ نامزد به عنوان همسر در حال اجرا و سپس با استفاده از 25 متمم برای حذف او از یک بار انتخاب می شوند.

“بایدن روشن ساخته است که یک زن را در حال اجرا همسر” گرگ نوشت: در یک op-ed برای تپه در روز دوشنبه. “آنچه در حال تبدیل شدن به همان اندازه آشکار است که او ممکن است در گوشه ای به انتخاب یک سوسیالیست و مترقی است که به عنوان فرد است.”

سه دوره سناتور نیوهمپشایر ذکر شده ماساچوست ایالت الیزابت وارن کالیفرنیا سن. کامالا هریس و دیگر “کمتر شناخته شده طرفداران برای سمت چپ” به عنوان بایدن بالقوه در حال اجرا ميباشد.

“البته جالب است که آمار و ارقام مانند Ulysses S. Grant, Francis Scott Key و حتی کسانی که آرایش چهره کوه راشمور — روسای جمهور, واشنگتن, لینکلن, Jefferson و تئودور روزولت — در حال حاضر تلقی شیطانی توسط پیشرو پردازان حزب دموکراتیک جدید,” گرگ نوشت. “حجاج از مترقی باعث قیافه هیچ مخالفت آنها به عنوان طناب و اسپری-رنگ مجسمه از افرادی که یک بار به رهبری این کشور است.آنها متعصب ، بایدن که مشکوک به آنها ،

بایدن متعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا پس از شکست ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز خود توصیف سوسیالیستی در حزب اصلی. او هنوز به اعلام معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

رئیس جمهور تهمت صرف است چند هفته گذشته حمله بایدن برای ضعیف بودن جرم و برای غارنوردی به دور از جناح چپ حزب دموکرات و برخی از اعضای آن به نام برای defunding ادارات پلیس و برای برچیدن سیستم سیاسی کنونی.

من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” بایدن گفت: پس از مرگ جورج فلوید. “من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس بر اساس اینکه آیا یا نه آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه از نجابت و honorableness. و در واقع قادر به نشان دادن آنها می تواند به حفاظت از جامعه و همه در جامعه است.”

بایدن در حال حاضر آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هشت امتیاز در اکثر نظر سنجی های ملی.

گرگ گفت: کسانی که در درون حزب دموکرات به دنبال نفوذ بایدن تصمیم هستند “پر از شعله های آتش از وضوح و به درستی از اهداف خود است.”

“این است که در مورد قدرت. تمام انتخابات هستند. سوسیالیستی/ترقی خواهان درک این را به عنوان به خوبی به عنوان هر جنبش سیاسی می کند,” او نوشت. “در عرض چند ماه از فرض ریاست جمهوری بایدن ممکن است پیدا کردن خود را در حال بعدی مجسمه سرنگون به عنوان سوسیالیستی/مترقی جنبش حرکت می کند و نزدیک به قدرت است.”

گرگ به این نتیجه رسیدند: “نگاه بیش از شانه خود را در جو. سازمان دیده بان خود را به عقب. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را بیشتر تهدید مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>