تماشا کنید: Steyer رقص به آهنگ رپ در HBCU طول نهایی کارولینای جنوبی تجمع

2020 دموکرات تام Steyer نتیجه کارولینای جنوبی پا از مبارزات انتخاباتی خود را با سرگرم کننده dance عملکرد باعث آنلاین واکنش.

در حالی که ساخت نهایی کمپین توقف در کلمبیا Steyer روشن بدنسازی در آلن دانشگاه تاریخی سیاه و سفید با چراغ های رنگارنگ و رقصید به لحن که Azz تا با رپ و نوجوانان. Steyer آورده هنرمند با او همراه با خواننده انجیل Yolanda Adams, برای انجام, برای, شرکت کنندگان, اما نامزد شروع به پریدن کرد به انرژی خود را از جمعیت.

“Steyer می خواهم ، آماده برای رفتن!” شعارهای شنیده می شد در اتاق با توجه به BuzzFeed.

میلیاردر رقص حرکت می کند جلب توجه در رسانه های اجتماعی حتی ترک برخی از کاربران لال.

در اوایل این هفته Steyer نشان داد که او نیاز به در محل سه در کارولینای جنوبی به منظور حفظ نامزدی خود را برای ریاست جمهوری پس از نمایش ضعیف در اوایل رای گیری متحده تا کنون. او افزود: “من فکر می کنم من انجام داده اند بهترین با مردم است. من انجام داده اند بهترین با Latinos. من فکر می کنم که هنگامی که ما رسیدن به متنوع دموکراتیک رای دهندگان هنگامی که ما به این تنوع است که امریکا و حزب دموکرات من خیلی بهتر است.”

Steyer است که رتبه سوم را در نظرسنجی ها جلوتر از روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>