تماشا کنید: فاکس نیوز به کاهش تجاری به عنوان بلومبرگ تاون هال قطع شده توسط ‘چندین تظاهرات’

فاکس نیوز برش به تجاری در یک شهر با 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ پس از یک سری از تظاهرات فوران از مخاطبان است.

میزبان Bret Baier و Martha MacCallum انجام تاون هال با سابق شهر نیویورک شهردار در روز دوشنبه. پس از بلومبرگ پاسخ داد: مخاطبان سوال در اسلحه چندین معترض ایستاده بود تا او را به چالش.

عضو گرفت و موضوع را با بلومبرگ پاسخ به تفنگ سوال و پس از عذرخواهی به Baier و MacCallum برای ایجاد وقفه شروع به هل دادن بلومبرگ بیشتر در مورد این موضوع. قبل از اینکه مرد می تواند خود را به پایان برساند, سوال, چند, دیگر معترضان ایستاد و شروع به فریاد “توقف و frisk اشتباه است!” و “انتشار NDAs!”

این شبکه پس از برش به تجاری به عنوان ماموران امنیتی از نقل مکان به کنترل معترضان در جمعیت است.

پس از شکستن MacCallum یادآوری “پر جنب و جوش جمعیت” به “احترام به یکدیگر اجازه می دهد هر کس برای پرسیدن سوالات خود و به عمران و گفتگو است.”

“ما تا به حال چندین تظاهرات رفتن در همان زمان” Baier اضافه شده توضیح هرج و مرج بخش برای مخاطبان تلویزیون است. “ما به برخورد با آن در حال حاضر ما در حال رفتن به حرکت می کند با سوالات.”

ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, نیز در حال اجرا در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه به چالش کشیده بلومبرگ به انتشار تعدادی از زنان که حاضر به امضای توافقنامه nondisclosure در حالی که کار برای او. بلومبرگ گفته است که او را آزاد از موافقت نامه های خود را اگر آنها می خواهند به فسخ قرارداد. سه امضا NDAs پس از وی از سوی مامورین که بلومبرگ ساخته شده نظرات نامناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de