یک گروه از خریداران در استرالیا جنگیدند بیش از کاغذ توالت در میان شیوع کروناویروس.

پلیس نامیده می شدند به صحنه Woolworths سوپر مارکت در سیدنی بعد از یک گروه از زنان شروع به مبارزه با بیش از یک بسته کاغذ توالت. یک زن دیده می شود کشیدن مو از دیگری و چند مشت پرتاب شد.

“من فقط می خواهم یک بسته” زن yells به دو زن دیگر با یک سبد پر از کاغذ توالت. “نه یک بسته” زن برگزاری سبد پاسخ می دهد. بازداشت شد و بنا به گزارش ها و فروشگاه های مواد غذایی کارکنان مداخله برای پایان دادن به نزاع.

“ما فقط می خواهیم که مردم وحشت نکنید مثل این که زمانی که آنها را خرید. وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آن است. آن نیست Thunderdome آن نیست Mad Max ما نیازی به انجام این کار گفت:” اندرو جدید بازیگری بازرس پلیس در نیو ساوت ولز گفت: نگهبان. “خشونت از این طبیعت تحمل نخواهد شد و هر کسی که درگیر در این رفتار ممکن است در ارتکاب جرم و پیدا کردن خود را قبل از دادگاه. وجود دارد بدون نیاز به مردم را به بیرون رفتن و وحشت خرید در سوپر مارکت ها پاراستامول و مواد غذایی کنسرو شده و یا کاغذ توالت.”

سوپر مارکت های زنجیره ای در استرالیا شروع سهمیه بندی کاغذ توالت به عنوان دست پاچه مشتریان گزارش شروع به خرید حجم انبوهی از لوازم آرایش در ترس از coronavirus.

شده اند وجود دارد بیش از 100,000 جهانی موارد COVID-19 با توجه به سازمان بهداشت جهانی, کشتن 3,405. در ایالات متحده تا کنون 126 موارد تایید شده است. روز پنج شنبه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که حداقل 10 نفر کشته شده اند در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی