به عنوان شب چهارشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا نزدیک شدن پایان آن معترضان قطع معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در سخنان پایانی.

به عنوان بایدن شروع به ارائه بیانیه پایانی خود hecklers شروع به فریاد: “شما اخراج سه میلیون نفر” و “ما نمی خواهیم شما در اینجا.”

معترضان شد و به احتمال زیاد اشاره به رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سیاست های مهاجرتی که در طی آن سه میلیون مهاجر غیر قانونی تبعید شدند.

فیلم گرفته شده از مخاطب را نشان می دهد این حادثه از دیدگاه های مختلف که در آن برخی از شعار “جو! جو! جو!” در پاسخ. معترضان بودند همراهی کردن و پس از آن بایدن قادر به پایان سخنان خود.

یک مهاجر به نام سازمان دفاع از حقوق پناهنده و مهاجر مرکز آموزش و خدمات حقوقی همچنین به عنوان RAICES ای مسئولیت برای اعتراض. “BREAKING: ما قطع @JoeBiden در #DemDebate مناجات #DontLookAway و #NoKidsInCages. ما نیاز به یک نامزد حزب دموکرات برای اتخاذ #MigrantJusticePlatform و خود را متعهد به بهبود زندگی مهاجران و پناهندگان!” گروه توییتی.

در اوایل این ماه بایدن گفت: تعدادی از اخراج مهاجران غیر قانونی در دولت اوباما بود “یک اشتباه است.”

“نکته این است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از,” او در مصاحبه با گفت: Univision لنگر خورخه راموس. “من تو را دیدم درد در چشم بسیاری از مردم را دیدم که خانواده خود را اخراج. من می دانم آنچه در آن مانند به از دست دادن اعضای خانواده. آن دردناک بود … آن را تا سال 2012 است که ما شروع به دریافت آن راست با IF برنامه و تلاش بسیار در سال 2014 به گسترش است و در حال حرکت در مسیر درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im