واشنگتن تحت اقامت در خانه سفارش همانطور که دولت در تلاش برای مهار coronavirus

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee صادر اجباری اقامت در خانه سفارش برای تمام دولت و شهروندان است.

Inslee اعلام ساخته شده در یک صدای جیر جیر در شب دوشنبه نوشتن “بلافاصله موثر تمام واشنگتن باید در خانه بمانند مگر اینکه آنها به دنبال یک فعالیت ضروری. آن عبارتند از: خرید مواد غذایی, پزشکان قرار ملاقات های ضروری کار وظیفه.

“منظور این است که قابل اجرا توسط قانون اما مجازات قانونی نیست چه باید متقاعد کردن مردم به پیروی از این دستورات است. واقعی مجازات ممکن است از دست دادن عزیزان به COVID-19. وجود 110 واشنگتن خانواده های که شما می توانید بگویید چه درد است که از دست دادن احساس می کند مانند” او فرستاده شده در پیگیری صدای جیر جیر.

چندین ایالت دیگر صادر مشابه سفارشات از جمله کالیفرنیا, اوهایو, New York, West Virginia, دلاور, لوئیزیانا, ایلینوی, New Jersey, کانکتیکات, اورگان, ایندیانا و میشیگان.

کالیفرنیا برای اولین بار در ایالات متحده به صدور اقامت در خانه که منجر به بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار و خدمات. تنها مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و مواد غذایی و بانک ها و فروشگاه های راحتی و تحویل رستوران ها باقی مانده اند باز در دولت است.

COVID-19 موارد به نظر می رسد در هر قاره ها به جز قطب جنوب. تقریبا 372,500 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر جهان و حداقل 16,000 از آن فوت کرده اند. در ایالات متحده بیش از 41,700 مردم coronavirus منجر به حداقل 573 مرگ و میر.

واشنگتن شده است یکی از سخت ترین ضربه متحده توسط همه گیر شد و سایت از ایالات متحده برای اولین بار مربوط به مرگ است. COVID-19 مرگ و میر در کشور را پس از افزایش به بیش از 100.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر نزدیک به دو هفته پیش است. بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان به بهبود از بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>