واشنگتن دولت مرد می شود برای اولین بار ما coronavirus مرگ و میر

Coronavirus India evacuations, Coronavirus, Coronavirus India, coronavirus risk in India, chances of coronavirus spreading to India, study on coronavirus risk, Coronavirus latest updates, Coronavirus outbreak, n95 mask, wuhan university, sars, nipah virus, n95 respirator mask, kerala virus, karona, carona, Coronavirus symptoms, Coronavirus treatment, Coronavirus medicine, Coronavirus prevention, Coronavirus in US, coronavirus deaths in US, coronavirus deathsدولت ثبت کرده است و دو دیگر “presumptive” coronavirus موارد است.

یک ایالت واشنگتن در 50s خود را با زمینه مسائل مربوط به سلامت شد ایالات متحده ” اول مرگ و میر از coronavirus مقامات گفت: به عنوان برگ برنده دولت افزایش تلاش ها برای مبارزه با گسترش شیوع جهانی.

بیمار که شد بیمار قبل از قرارداد COVID-19 درگذشت EvergreenHealth بیمارستان در کرکلند در نزدیکی سیاتل و مقامات مطمئن نیستید که چگونه او در معرض این ویروس گفت: Jeffrey Duchin سر از واشنگتن در بخش بهداشت و درمان این بیماری مسری واحد.

اخبار مرتبط

دولت ثبت کرده است و دو دیگر “presumptive” coronavirus موارد در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در کرکلند که در آن بیش از 50 ساکنان و کارکنان می تواند در نشان دادن علائم, او گفت:.

“در این مرحله ما باید گسترده جامعه گسترده انتقال محلی است. ما انتقال که در ارتباط با شیوع در این دراز مدت مراقبت از تاسیسات” Duchin گفت.

دو مورد در کرکلند تسهیلات شدند مراقبت های بهداشتی کارگران در 40s خود را که در وضعیت مطلوب و یک زن در 70s که در زندگی وجود دارد و در بیماری جدی است.

“این یک روز غم انگیز به ما یاد یک Washingtonian مرده است از COVID-19. دل ما به خانواده و دوستان خود را” دولت فرماندار جی Inslee در بیانیه ای گفت:. “ما در حال تقویت کنیم و آمادگی و پاسخ تلاش برای نگه داشتن واشنگتن سالم و امن و آگاه است.”

اولین متحده coronavirus مرگ دربسته در محیط یک هفته از بازار سهام تحول و افزایش نگرانی در میان دولت فدرال و مقامات بهداشت به عنوان ویروس در سراسر 46 کشور و آلوده بیش از 60 نفر در ایالات متحده است.

مقیاس و جدیت’

مجلس نانسی پلوسی گفت و قانونگذاران را تا coronavirus هزینه های لایحه هفته آینده “برای پیشبرد قوی بودجه اضطراری مکمل بسته است که به طور کامل آدرس مقیاس و شدت این بحران بهداشت عمومی”.

بسیاری از ایالات متحده موارد رخ داده در مسافران بودند که عودت از چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

اما مقامات بهداشت عمومی نیز شناسایی coronavirus موارد در کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان با لينک مستقيم روابط به ویروس’ منبع در چین سیگنالینگ نقطه عطفی در استراتژی های مورد نیاز برای مهار این بیماری در ایالات متحده است.

آمریکا مقامات بهداشتی می گویند این بدان معنی است که بیماری تنفسی است که آلوده تقریبا از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 2800 در چین دیگر یک پدیده وارداتی است اما گرفته تا اقامت در ایالات متحده است.

“ما هنوز قضاوت کلی خطر را برای آمریکا به پایین و که شامل ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات” نانسی Messonier سر از ایمن سازی و بیماری های تنفسی بخش در مراکز کنترل بیماری ها (CDC) به خبرنگاران گفت: در یک تماس در روز شنبه.

R. schultze ، گفت: این سازمان ارسال خواهد تیم برای حمایت از تحقیقات در کالیفرنیا و واشنگتن به چه بیماران قرارداد ویروس و کمک به ردیابی که دیگری ممکن است در معرض.

فرد به فرد انتقال

تا این هفته CDC شمارش بود فقط 15 مورد تأیید در شش متحده عنوان شده شناسایی از طریق بهداشت عمومی آمریکا سیستم پس Jan. 21. اکثر آنها قرارداد توسط افراد در حالی که سفر در چین است. تنها دو فرد به فرد انتقال شد مستند در میان آنها هم بین زن و شوهر.

اضافی 47 مورد تایید شده اند در میان مردم به تازگی عودت یا از الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن و یا از چین در شهر ووهان که قرار است کانون شیوع این بیماری با توجه به CDC.

مقامات بهداشت گفت: ظهور محلی مقاربتی وسیله مقامات نیاز به گسترش تمرکز خود را از تشخیص نسبتا محدود تعداد موارد شناسایی تماس نزدیک و جداسازی آنها به یکی که همچنین تاکید بیشتر پیشگیری در میان عموم مردم.

به ویژه در افراد باید بیشتر مراقب باشند در مورد پایه اقدامات بهداشتی مانند شستن دستها اغلب اجتناب از دست زدن به چهره خود را پوشش سرفه و عطسه و ماندن خانه از مدرسه یا محل کار در هر زمان که بیمار مقامات بهداشتی می گویند.

Coronavirus است گسترش از طریق قطرات کوچک سرفه یا عطسه به طور مستقیم از یک فرد آلوده به چهره کسی در این نزدیکی هست به عنوان مخالف به مسری “هوابرد” انتقال یک ویروس مثل سرخک که می تواند باقی می ماند, معلق در فضاهای محصور می شود و تنفس در ساعت پس از بازدم با افراد بیمار ،

Coronavirus همچنین می توانید زنده ماندن در سطوح مانند دستگیره های درب و دستگیره برای “یک دوره بسیار طولانی از زمان” می شود و برداشت با دست که راه هر چند ویروس “بسیار حساس” برای تمیز کردن محصولات دکتر کریستوفر برادن معاون مدیر CDC مرکز ملی در حال ظهور و زئونوز بیماری های عفونی گفت: در روز جمعه در شهرستان سانتا کلارا.

هنوز “این بیشتر از یک فرد به فرد انتقال است که ما نگران برای جوامع ما,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im