واشنگتن تایید دوم ما coronavirus مرگ

مقامات بهداشت در واشنگتن گفت: اواخر روز شنبه که در یک خانه سالمندان ساکن مرده بود پس از عقد قرارداد coronavirus در حالی که نیویورک را تایید فرماندار دولت خود اولین مورد مثبت به عنوان ویروس نقل مکان کرد و از آن West Coast پایی.

Coronavirus که ظهور در چین در اواخر سال گذشته نابود بازارهای جهانی به عنوان آن را به سرعت حرکت می کند در سراسر جهان. آن را به نظر می رسد آماده برای یک سنبله در ایالات متحده در بخشی به دلیل آزمایش های بیشتری برای تایید موارد است. فلوریدا اواخر روز شنبه اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان آن را تایید آن دو مورد اول.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت مشغول به کار در روز یکشنبه برای تسکین اعصاب و آرامش ترس است که یک رکود جهانی شد بلندی این استدلال که مردم و رسانه ها بیش از حد واکنش و گفت که سهام را به گزاف گویی به این دلیل که اقتصاد آمریکا بود و اساسا قوی است.

 

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده است که بیش از 75 با دو گزارش مرگ و میر هر دو در واشنگتن است. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 87,000 موارد و نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر در 60 کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در ایالات متحده یک خوشه از موارد محور در یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل. سیاتل و پادشاه شهرستان عمومی وزارت بهداشت تایید اواخر روز شنبه که یک مرد در 70s بود که یکی از ساکنان LifeCare مراقبت دراز مدت تسهیلات در کرکلند و تا به حال coronavirus مرده بود روز قبل از.

 

در روز شنبه بخش گزارش شده بود برای اولین بار مرگ یک coronavirus بیمار در ایالات متحده یک مرد در 50s بود که زندگی در Kirkland – همان شهرستان که در خانه سالمندان واقع شده است. شش نفر از 10 تایید coronavirus موارد در واشنگتن شده اند و یا ساکنان کارگران در LifeCare. مقامات دولتی گفت اضافی 27 ساکنان خانه سالمندان و 25 کارکنان شد گزارش علائم و نشانه های این ویروس است که می تواند شبیه به این است که از شایع آنفولانزا.

فرماندار نیویورک اندرو کومو تایید در توییتر خود دولت اول coronavirus مورد یک زن در 30s که گرفتار این ویروس در طول سفر اخیر به ایران شد و در حال حاضر در صفحه اصلی قرنطینه. کومو نمی گویند که در آن زن زندگی می کردند اما به گزارش نیویورک تایمز او در منهتن قصبه شهر نیویورک با استناد به مقامات وزارت امور خارجه ، “بیمار دارای علائم تنفسی است که در شرایط جدی است و در وضعیت کنترل شده پس از ورود به نیویورک” کومو گفت.

بازارهای سهام سقوط هفته گذشته با شاخص های جهانی سهام تنظیم آن بزرگترین هفتگی سقوط پس از بحران مالی 2008 و بیش از $5 تریلیون محو ارزش سهام در سراسر جهان است.

کلید کنفرانس انرژی در هوستون است که به ارمغان می آورد با هم وزرای نفت و انرژی شرکت لغو شد روز یکشنبه با سازمان از CERAWeek ذکر است که مرز چک های بهداشتی تبدیل شدن به بیشتر محدود و شرکت ها آغاز شده بود محرومیت غیر ضروری سفر به محافظت از کارگران است.

جهان اقتصاد کنفرانس با پاپ فرانسیس با توجه به محل در ایتالیا بعد از این ماه نیز لغو شد.

“ما در حال آماده’

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مسافران به ایالات متحده از کشورهای در معرض خطر ابتلا به کروناویروس خواهد بود به نمایش در آمد قبل از سوار شدن و در هنگام ورود بدون تعیین آن کشور است.

Delta Air Lines, Inc گفت: آن را به حالت تعلیق تا زمانی که ممکن است پروازها به مقصد میلان در شمال ایتالیا که در آن بسیاری از آن کشور coronavirus موارد گزارش شده است. پروازهای ادامه خواهد داد به رم. خطوط هوایی آمریکا گروه شرکت اعلام کرد که مشابه حرکت اواخر روز شنبه.

ایالات متحده 75,000 کیت های آزمایش برای coronavirus و گسترش خواهد که شماره “اساسا” در هفته های آینده ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: ABC “این هفته” در روز یکشنبه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس منصوب هفته گذشته به اجرا در کاخ سفید را coronavirus پاسخ گفت: دولت تا به حال قرارداد 3M Co برای تولید اضافی 35 میلیون تنفسی ماسک در ماه است. او خواست آمریکایی ها برای خرید ماسک که او گفت: تنها مورد نیاز بهداشت و درمان کارگران است. Honeywell International, Inc مهم دیگر ایالات متحده ماسک تولید کننده. او همچنین گفته فاکس نیوز که آزمایش های بالینی از coronavirus واکسن را شروع و در شش هفته اما این واکسن به احتمال زیاد نمی تواند در دسترس در این فصل است.

دموکرات ها خواهد شد که چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری در نوامبر. 3 انتخابات را مورد انتقاد قرار دولت او برای کم اهمیت جلوه دادن بحران و آماده شدن برای این بیماری به گسترش در ایالات متحده است. پنس گفت: آمریکایی ها باید بریس برای بیشتر موارد اما که “اکثریت” از کسانی که قرارداد این بیماری را بهبود می یابند.

“دیگر از مناطق که در آن افراد وجود دارد که آلوده شده اند coronavirus مردم نیاز به درک که به طور متوسط برای آمریکا خطر می کند پایین باقی می ماند. ما در حال آماده” پنس گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>