Washington Redskins به تغییر نام تیم

واشینگتن ردسکینز خود را تغییر نام تیم.

این تیم که رفته با این نام از سال 1930 اعلام کرد روز دوشنبه که آن را دیگر نمی خواهد به استفاده از اصطلاح “ردسکینز” بعد از منتقدان ادعا کرده اند آن را نژادپرستانه و غیر حساس به بومیان آمریکایی است.

دن Synder که خریداری این تیم در سال 1999 بارها حاضر به تغییر نام تیم و دفاع از آن در سال های گذشته اما خواستار این تیم به تغییر نام آن تمدید شد, پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. تظاهرات که عمدتا صلح آمیز را در سراسر این کشور خواستار پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. برخی از شهرستانها هنوز هم با داشتن تظاهرات شش هفته پس از مرگ او.

اکثر صاحب اعلام کرد در جولای 3 است که این تیم می تواند تحت یک “بررسی دقیق” از آن نام. این تصمیم پس از تعدادی از سازمان است که همکاری با این تیم به نام در آن برای تغییر نام. آمازون, Walmart, Target, و نایک نیز گرفته Redskins کالا کردن سایت های خود را در میان فشار.

“ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم” فدرال اکسپرس است که حقوق نامگذاری بیش از این تیم ورزشگاه, در بیانیه ای گفت.

فشار از همکاران کمک به اسنایدر تصمیم به بازگشت پس از سال ها از امتناع از انجام این کار, اما او نیز مواجه شده آن را از Washignton دی سی دولت که کنترل Robert F. Kennedy یادبود ورزشگاه در شهرستان.

“ما هرگز تغییر نام تیم” اسنایدر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در سال 2013. “به عنوان یک مادام العمر Redskins فن, و من فکر می کنم که ردسکینز طرفداران درک سنت بزرگ و آنچه در آن است همه چیز در مورد آنچه در آن به معنی بنابراین ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس بود کار فقط در فصل آینده است.”

“ما هرگز تغییر نام,” او گفت:. “آن را که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه.”

بعد از آن که در سال اسنایدر بود دعوت به بازدید از اونیدا کشور در مرکزی, نیویورک, که در زمان راه انداختن یک کمپین به نام تیم را تغییر داد.

ری Halbritter نماینده از اونیدا ملت در آن زمان گفت: “در طول سفر خود ما خواهد شد برگزاری یک نشست ویژه از اونیدا ملت خانواده که در آن آقای اسنایدر می تواند شخصا به آنها توضیح دهید که چرا او معتقد است که آنها سزاوار به نام ‘Redskins.’ او می تواند پس از شنیدن به طور مستقیم از آنها چرا که مدت بسیار دردناک است.”

دعوت به بازدید از آمریکایی های بومی گروه پس از مالک با ارسال نامه ای به فصل-دارندگان بلیط مورد نام تیم.

“من احترام به نظرات کسانی که مخالف” اسنایدر نوشت. “من می خواهم آنها بدانند که من آنها را بشنود و من ادامه خواهد داد برای گوش دادن و یاد بگیرند. اما ما نمی توانیم چشم پوشی ما از 81 سال سابقه و یا احساسات قوی از بسیاری از طرفداران ما به عنوان آمریکایی های بومی در سراسر کشور است. پس از 81 سال این تیم نام ‘Redskins’ همچنان به نگه داشتن خاطرات و معنی که ما از کجا آمده, که ما, که ما می خواهیم در سال به آمده است.”

“من احترام احساسات کسانی که جرم توسط این تیم نام” او ادامه داد. “اما من امیدوارم که چنین افراد همچنین سعی کنید به احترام نام چه معنی نه تنها برای همه ما در تمدید Washington Redskins اما در میان آمریکایی های بومی بیش از حد.”

NFL ملاقات با اونیدا کشور هند بعد از آن که سال, اما نام تیم تغییر نکرده بود در آن زمان.

با واشنگتن تصمیم به تغییر نام تیم که به احتمال زیاد اعمال فشار اضافی به دیگر تیم های ورزشی حرفه ای است که باید بحث برانگیز نام تیم مانند سرخپوستان کلیولند, Kansas City Chiefs و آتلانتا بریوز — همه از آنها استفاده بومیان آمریکا تصاویر خود را در نام تجاری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de