واشنگتن پست: مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف راجر سنگ حکم یک “نابخشودنی خیانت’ از دفتر

به واشنگتن پست هیئت تحریریه لعنتی جمهور تهمت تصمیم به رفت و آمد راجر سنگ جمله است.

نظر قطعه اعلام کرد که تخفیف به یک “نابخشودنی و خیانت” از دفتر او منتشر شد جمعه شب ساعت پس از کاخ سفید اعلام کرد سنگ می تواند در خدمت هر یک از سه سال حبس.

سنگ و یک دوست دیرین و دانشیار رئیس جمهور شده بود محکوم به اتهامات ناشی از دولت ایالات متحده بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

به واشنگتن پست هیئت تحریریه به نام تصمیم رئيس جمهور “انحراف از عدالت” که به مقدار “یکی از مهمترین و تهوع موارد از دولت فاسد طرفداری ایالات متحده تا کنون دیده می شود.”

“رئیس جمهور به نظر می رسد به انجام بهترین خود در محدوده قانون اساسی ایالات متحده سیستم به تقلید از گانگستر رهبری ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مردی که خراب سلطنت آقای ترامپ همیشه تحسین” خواندن سرمقاله. “اگر کشور نیاز به هر گونه شواهد بیشتری جمعه تایید کرد که بزرگترین تهدید برای جمهوری است که رئیس جمهور خود را.”

سنگ 67 هنوز هم خود را نگه می دارد سابقه کیفری زیرا او نه عفو. او به جرم دروغ گفتن به کنگره محققان مانع یک بررسی کنگره و تلاش برای ارعاب ممکن است کنگره شاهد. سنگ گفت: روزنامه نگار Howard Fineman در جمعه درست قبل از اینکه او اعطا بخشش است که او “تحت فشار بسیار زیاد به نوبه خود در” مغلوب ساختن پیشی جستن اما حاضر به انجام این کار.

کاخ سفید به نام سنگ حکم ناعادلانه. یک بیانیه منتشر شده جمعه نیز اشاره کرد که سنگ که به نگرانی در مورد coronavirus “خواهد بود را در معرض خطر جدی پزشکی” اگر به زندان فرستاده شود. او مجموعه ای برای شروع دوران محکومیت خود را در هفته آینده. پس از اعطا بخشش سنگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “زندگی من را نجات داد.”

کنگره دموکرات و حداقل یک جمهوری خواه ایالت میت رامنی با انتقاد از تخفیف به عنوان یک عمل “فساد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im