واشنگتن پست نقض ‘انفجاری’ باب وودوارد مقاله افشای برت Kavanaugh به عنوان دو رو منبع: گزارش

روزنامه نگار کهنه کار و باب وودوارد آماده شد به بیرون آمدن با یک “مواد منفجره” گزارش در مورد برت Kavanaugh به عنوان قاضی در دفاع از افتخار خود را در ستیز دیوان عالی کشور تایید مبارزه در سال 2018 شد اما صحبت از آن توسط ویراستاران در واشنگتن پست.

به گزارش منابع گفته نیویورک تایمزرا شناسایی Kavanaugh به عنوان یک منبع ناشناس برای وودوارد 1999 کتاب سایه: پنج رئیس جمهور و میراث واترگیت.

این امر نشان داد که Kavanaugh به حساب کن در مورد استار تحقیق از رئیس جمهور بیل کلینتون برای وودوارد کتاب. Kavanaugh بود که یک وکیل در کوبیدن تیم و سپس علنا مغایر با آنچه که او گفت وودوارد در نامه ای به واشنگتن پست در سال 1999.

این می توانست یک لحظه نقطه عطفی برای وودوارد که بهترین و شناخته شده خود را برای گزارش های تحقیقی با کارل برنشتاین که روشن رسوایی واترگیت که منجر به ریچارد نیکسون رئیس جمهور استعفای خود را در سال 1974 به عنوان او معروف محافظت خود منبع “گلو عمیق” برای 30 سال تا سابق FBI معاون ویلیام علامت احساس تایید آن بود که او در سال 2005.

این گزارش به نظر می رسد در واشنگتن پست‘در انتشار سیستم متد به عنوان Kavanaugh بود دفع اتهام تجاوز جنسی توسط کریستین Blasey فورد که شهادت در طول قاضی را تایید جلسات که او تلاش کرده بود به زور خود را به او در یک دبیرستان در 1980s. Kavanaugh رد اتهام سوء رفتار جنسی توسط فورد و دیگر زنان است. او به تایید دادگاه عالی توسط سنا در ماه اکتبر 2018.

سه واشنگتن پست کارکنان گفت: این مقاله که با عنوان “مواد منفجره” توسط نیویورک تایمزبود و آماده برای انتشار در زمانی که مارتین بارون سردبیر اجرایی خواست وودوارد به شکستن قرارداد او با Kavanaugh برای حفاظت از هویت خود را. بارون و دیگر ویراستاران اصرار به وودوارد که این امر می تواند یک حرکت بد برای روزنامه و “بد برای باب” یکی از خودیها گفت و قطعه هرگز منتشر شد.

این گزارش توسط رسانه های مقاله نویس بن اسمیت گفت: بارون مداخله هیچ ربطی به حفاظت از Kavanaugh بلکه بر اساس ارزش های سنتی روزنامه نگاری اصل حفاظت از منابع.

وودوارد دوم کتاب در مورد تهمت, دولت, عاقبت به 2018 را ترساست که مجموعه ای منتشر خواهد شد در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *